Wpis z mikrobloga

Pamiętam, gdy byłem na licencjacie, w innej grupie była dziewczyna, taka 6/10, której na bank się podobałem, bo wielokrotnie wyczaiłem, że gdy tylko się pojawiałem gdzieś w jej polu widzenia, to od razu na mnie zerkała. A gdy łapaliśmy kontakt wzrokowy, to od razu speszona uciekała wzrokiem.

Raz, gdy czekaliśmy przed egzaminem, to nawet sama coś tam do mnie zagadała, i odniosłem wrażenie, że jest bardzo stremowana, jakby zależało jej, aby wypaść jak najlepiej. Chłop wtedy nie wykonał żadnego ruchu, bo nie wiem, żyłem w przeświadczeniu, że to musi samo jakoś wyjść, albo ona musi się postarać, xd. Ja nigdy sam nie rozpoczynałem smalenia cholewy do w sumie obcej baby.

Teraz, gdy znów jestem singlem, to akurat mi się wyświetliła w proponowanych znajomych. Jako, że mój skill społeczny od tamtego momentu mocno ewoluował, stwierdziłem, że coś tam do niej napiszę, poderwę, a jak nie będzie zainteresowana, to nic się przecież nie stanie.

Zaprosiłem do znajomych. Bardzo szybko przyjęła zaproszenie.No, ale wszedłem na jej profil i się okazało, że już ma narzeczonego.

No i w sumie to tyle - taka historyjka do porannej kawki.

rales - Pamiętam, gdy byłem na licencjacie, w innej grupie była dziewczyna, taka 6/10...

źródło: how-to-tell-if-a-shy-girl-likes-you-signs

Pobierz
  • 15
@Sotraz: Mężczyźni są romantyczni, kobiety wyrachowane. Skończ z romantyzmem i nie oszukuj się, że nie można podbijać do panny która jest zajęta. Unikniesz rozczarowania.

Kolejna zasada jest taka, że kobietę możesz zmienić, ale to nic nie zmieni. Jeśli byłeś w długoletnim związku nie szukaj kolejnego, ruchaj co się nawinie i zajmij się hobby będziesz się mniej stresował.
@Sotraz: widać ile wiesz o rynku matrymonialnym. Czekanie aż atrakcyjna dziewczyna będzie wolna to jak bycie całe życie w poczekalni. Taka jest prawda, zasady są zasadami, podryw to podryw, a życie swoje. Imo ja sam jestem temu przeciwny i jak widzę, że dziewczyna ma kogoś to nie podbijam Ew swoje zapędy studzę. A co powiesz o takich które wszędzie ukrywają partnera żeby łechtać sobie ego podbijaniem, a Ty nawet o gościu
.No, ale wszedłem na jej profil i się okazało, że już ma narzeczonego.


@rales: Czyli baba tuż przed ołtarzem ostatni raz w życiu znowu Ci puszcza oczko by Cie zmobilizować do działania a ty po latach, znowu popełniasz ten sam szkolny błąd i srasz w gacie a ona finalnie po latach rozpaczania się utwierdza, że jesteś pipka.

( ͡º ͜ʖ͡º)
Czyli baba tuż przed ołtarzem ostatni raz w życiu znowu Ci puszcza oczko


@wuwuzela1: niby w jaki sposób? akceptując zaproszenie na fb? xD
No to stary, w życiu ponad tysiąc bab, w takim razie, puszczało mi oczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)