Wpis z mikrobloga

Afera youtubowa uświadomiła mi, że przestałem nadążać. Kiedyś myślałem, że jak będę stary, to i tak będę wiedział i rozumiał czego słucha i co ogląda młodzież (nie to co moi starzy). I chyba mój plan nie pyknie, bo już w wieku 35 lat nie znam sławnych youtuberów z milionowymi zasięgami. Jedyny, którego kojarzę to Gonciarz, który jest gdzieś obok głównej inby, a to i tak dlatego, bo pamiętam go z czasów gry-online.pl

#youtube #afera #wykop30plus
  • 37
@Promilus mam 32 lata i miałem podobnie po czym zdałem sobie sprawę, że mnie to przecież #!$%@? interesuje. Serio, co mi da wiedza na temat jakieś natsu czy jakiegoś teamu x? Nie zmieni to mojego życia, nie sprawi, że obudzę się rano szczęśliwszy wiedząc, że laska wyjechała na Malediwy czy coś. Mój pociąg zatrzymał się na parisie platynovie, który swoją drogą kompletnie się nie zmienił, dalej robi content pół inteligenty, a pół
@radziuxd no dokładnie. Nie wiem, 10-15 lat temu jak człowiek oglądał internet to content wydawał się nie wiem, nie powiem że górnolotny, ale był interesujący, był śmieszny, był jakiś, był przede wszystkim z pasji, a nie dla pieniędzy, bo wtedy nie było na tym jeszcze siana. A teraz masz wrażenie, że to wszystko jest pod publiczkę, dla dzieciaków, by nakręcić ich czy ich starych na zakup, #!$%@?, płatków czy piórnika z logo
@radziuxd ja wiem, że ja brzmie trochę jak mój stary 20 lat temu mówiący mi, że Black Hawk Down to najlepszy film wojenny, a reszta to #!$%@?, ale jak za 20 lat siostrzenica mi powie, że tęskni za teamem x, bo teraz jest gówno w internecie to jaki będzie internet? A może idziemy w stronę filmu idiokracja, gdzie każdy był kretynem? Czas pokaże, ale aż się boje.
@Promilus: jestem w prawie takiej samej sytuacji. Z tą różnicą ze bylem bezrobotny przez pół roku w czasie pandemii i wtedy poznałem cały ten gówniany świat polskiego internetu
Kiedyś myślałem, że jak będę stary, to i tak będę wiedział i rozumiał czego słucha i co ogląda młodzież


@Promilus: nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LeVentLeCri: A ja z doświadczenia uważam, że warto. Co prawda nie oglądałem tych gości, których dotyczy afera (jedynie Kruszwila oglądałem, jak zaczynał), ale kojarzę większość. I dzięki temu umiem rozmawiać z dziećmi kuzynów, czy znajomych. Nie jestem jednym z tych