Wpis z mikrobloga

Afera youtubowa uświadomiła mi, że przestałem nadążać. Kiedyś myślałem, że jak będę stary, to i tak będę wiedział i rozumiał czego słucha i co ogląda młodzież (nie to co moi starzy). I chyba mój plan nie pyknie, bo już w wieku 35 lat nie znam sławnych youtuberów z milionowymi zasięgami. Jedyny, którego kojarzę to Gonciarz, który jest gdzieś obok głównej inby, a to i tak dlatego, bo pamiętam go z czasów gry-online.pl

#youtube #afera #wykop30plus
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Promilus: mam tak samo, kiedyś wiedziałem wszystko, teraz dowiaduje się o czymś post factum. Za dużo dzieje się na jakichś discordach i innych komunikatorach których nie ogarniam. Wiem jak czuja się moi rodzice.
  • Odpowiedz
@Promilus: ja 21 i nie nadążam jak oglądałem tych ludzi 5 lat temu to ledwo ich poznałem po tym czasie jak narobili tatuaży, zmienili fryzury, przytyli, jeszcze dostali bany w międzyczasie czy bili się w oktagonie
  • Odpowiedz
@Promilus: mam 32 lata i chociaż wciąż dość mocno jestem na czasie z memami, tak na przykład pociąg z polskim YouTubem, patostreamerami, freakfightami itd. Już mi dawno odjechał. I nie żałuję.
  • Odpowiedz
@Promilus: chyba nie masz się czym przejmować, też do mnie dotarło, że nie wiem co się dzieje, ale po przeczytaniu kilku wpisów doszłam do wniosku, ze to po prostu odpowiednik jakichś Plotków czy innych Kozaczków, które poruszały jakieś pseudoafery z nieznanymi (przepraszam, znanymi z tego, że są znani) ludźmi. A to nie są sprawy najwyższych lotów, tak więc chyba lepiej, że się nie nadąża.
  • Odpowiedz
@Promilus: gonciarz z gry-online? Pamietam to forum zajebiste wątki do tego gry postowe czy quizy, o wiele lepszy poziom merytoryczny niż tutaj. Niestety te 10lat temu wybralem wykop…
  • Odpowiedz
@Promilus: 28 here i to samo. Gonciarza znam bo vlogi z Japoni. Jeszcze Wardege kojarze jak robił pranki i był podróbą Remiego Gailarda. Nie czuje tutaj straty z powodu braku znajomości reszty z afery
  • Odpowiedz
mam 32 lata i chociaż wciąż dość mocno jestem na czasie z memami, tak na przykład pociąg z polskim YouTubem, patostreamerami, freakfightami itd. Już mi dawno odjechał. I nie żałuję.


@cienki137: same here, choć jestem starszy od Ciebie. Niektórzy mogą szukać analogii między nami, a naszymi rodzicami, czy dziadkami, ale tego nie da się porównać. Internet wywrócił świat do góry nogami. Nie nasza wina, że w #!$%@? ludzi jara się
  • Odpowiedz
@Promilus: To raczej dobrze o Tobie świadczy. Ja (29 here) sceny youtubowej polskiej nie ogarnailem czy mialem lat 10 czy 15 czy 20. Im szybcej przestaniesz śledzić papkę pop-kultury nastawioną na $$$ z owiec, tym lepiej.
  • Odpowiedz
@Promilus: pomijając czy to dobrze czy nie dobrze, całkiem szybko przestałeś śledzić co jest na czasie, bo Gonciaz z gry online odszedł jakieś 10 lat temu xD
  • Odpowiedz
@Promilus ale w czym problem? Przecież to już nie te czasy, żeby w telewizji były 2 kanały, które każdy znał na wylot. Ja tam od czasu do czasu tylko zerknę co nowego na popowym YouTube, żeby nie rzucać dziaderskimi tekstami w stylu „nie wiem kto to eminem”, ale generalnie to jest nie do ogarnięcia. Przykładowo ja siedzie sobie w szachowym uniwersum i o ile śmietankę Polską i zagraniczną znam, tak co
  • Odpowiedz
@Promilus: to nie jest kwestia nie nadążania, ja mam 28 lat i tych ludzi kompletnie nie znam, czasem tylko gdzieś widziałem jak coś się wyświetliło, po prostu to jest ten poziom #!$%@? contentu, że musisz mieć mniej niż 13 lat żeby Cie to jarało chyba, prąciarza się kojarzy bo on robił swego czasu tematyczne rzeczy, przyznam, że widziałem kilka filmików gargamela dlatego że podesłał mi to znajomy i tak samo
  • Odpowiedz