Wpis z mikrobloga

@robert_blaszczykowski ja powiedziałem w pracy, że złapali Majtczaka od BMW co zabił rodzinę i śmiałem się ze mu się nie udało zdobyć listu żelaznego zanim go dopadli to kolega pisowiec zaczął gadać ze dwaj z PO dali list żelazny (pewnie chodziło o jakieś poręczenie) aktywistce co uchodźców chciała na granicy wpuszczać i że powinni ich za to zamknąć xd No masakra... Sprali ludziom mózgi, aż strach i żal...
  • Odpowiedz
@janekplaskacz z tą reforma sądownictwa, to poza tym, że pewnie by wyglądała jak z prokuratura, czyli całkowite upolitycznirnie i odległość partii to na jedną z reform, i to sensowna, jaka im się udało wprowadzić wypiął się sam Ziobro. Była to reforma o czynach chuliganskich, która zwiększała karę za atak z blachy lub złych pobudek oraz atak w grupie. Jak sędzia nie mógł dać mniejszej kary i jeszcze zmniejszył ja względem tego
  • Odpowiedz
Jak powiążą wypadek na A1 z Tuskiem to oddaje cały swój majątek losowemu wykopkowi


@robert_blaszczykowski: nawet wiem jak xD

Gdyby Tusk dotrzymał słowa i autostrady i trasy szybkiego ruchu powstały tak jak zapowiadał przed euro 2012 to ludzie wcześniej nauczyliby się po nich jeździć
  • Odpowiedz