Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pewne #przemyslenia prawie 30-letniego #przegryw. Otóż zmarnowałem większość życia i czasem pod wpływem obejrzanego serialu (np. Mr Robot), youtuba (co teraz robią młodzi) lub zobaczenia co robią inni (hobby, zainteresowania) mam ochotę zacząć coś nowego, coś spróbować, może przebranżowić się ale... czuje że za późno żeby cokolwiek spróbować bo już nie jestem młody, nie mam tak czasu i GŁOWA JUŻ NIE TA (trochę czasu spędziłem z #depresja, alkoholem i nicnierobieniem). Jestem trochę sfrustrowany tym, że nic w życiu nie osiągnąłem i mało co widziałem/doświadczyłem a np. teraz młodzi ot tak sobie podróżują po świecie i studiują za granicą a do tego nagrywają to na YT i trzepią hajs. Czasami myślę, że chciałbym:
- spróbować coś z #it #programowanie bo automatyzacja byłaby praktyczna w pracy, tworzenie użytecznych aplikacji na własny użytek też brzmi spoko a serial #mrrobot zainteresował mnie trochę #cyberbezpieczenstwo i #hacking
- ciągnie mnie też trochę do wizualnych rzeczy typu #design #ux #ui
- chciałbym chociaż raz w życiu lecieć do USA ale czmu tego nie robię to nie wiem...
- chciałbym ogólnie zrobić coś szalonego, poczuć że żyje, wywrócić swoje życie do góry nogami....

#feels #przegrywpo30 #agepill #samotnosc #wykop30club #wykop30plus #prokrastynacja #rozwojosobisty #podroze #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pewne #przemyslenia prawie 30-letniego #przeg...

źródło: 4OucMURba

Pobierz
  • 4