Wpis z mikrobloga

#baldursgate #bg3 #baldursgate3
Okazuje się że #!$%@?łem. Poza misją wlazłem do Biblioteki Ciszy, gdzie zabrałem Włócznię Nocy. Tą natomiast, nie wiedząc że będzie potrzebna w misji, #!$%@?łem jakiemuś handlarzowi, nie wiem jakiemu xD. Jest jakaś opcja żeby zobaczyć co się komu sprzedało, albo żeby jakoś ją odzyskać?
  • 15
@Dajzel No dawno w to grałem, ale spokojnie mogłeś sprzedawać w 1 części rzeczy do ubijania tych nieśmiertelnych czarnych rycerzy, bo sam potem latałem po kupcach i szukałem ich
@Tytyka: Z rycerzami w kopalniach nie trzeba bylo walczyc. A samo zaklecie leandry z tego co pamietam rowniez nie jest wymagane zeby ukonczyc gre, sporo ulatwia to fakt.

I wciaz nie wiem jak trzeba grac zeby sprzedawac/wywalac istotne przedmioty dla zadan, tak jakbys w ogole nie interesowal sie tym co sie dzieje w fabule lol
@nom_om: To rzeczywiście słabo xD taki protip u handlarzy, bo może nie zauważyłeś, jak się przełączysz pomiedzy dwoma trybami handlu, to się u handlarza posortuja itemy jeśli są nieposortowane xD łatwiej będzie znaleźć. No i ja robię tak że wszystkie zielone itemy w górę zostawiam w obozie, zamiast sprzedawać, polecam xd no może oprócz tych broni githyanek. W razie resetu klasy już mam wszystko czego potrzeba, a hajsu i tak za
@Tytyka: Brakuje mi takich poręcznych rozwiązań jakie były w Pathfinderze. Wspólne inventory dla całej drużyny, kategorie na różne rodzaje przedmiotów (na przykład bronie, zbroje, fabularne, itp), możliwość sprzedaży całego szmelcu jednym kliknięciem