Wpis z mikrobloga

I tak sekciarze zagłosują na PO, żeby "odsunąć PiS od władzy" i dalej będzie ta sama #!$%@?, tylko w innym opakowaniu. Z reformą czegokolwiek możemy się pożegnać, ale będziemy mogli przywitać nowe niskie unijne podatki. Może media i sądy będą trochę bardziej odpolitycznione, ale nie mamy pewności, czy nie obsadzą ich swoimi ludźmi. Właśnie czytałem że aktywiszcze z PO jest przeciwne budowie elektrowni atomowej.

A tymczasem mamy wolnościową partię która chce obniżyć i uprościć podatki, sprzeciwić się fit for 55 ale mają 10% poparcia bo nie pozwalają się skrobać julkom i chcą zakazać marszów lgbt. ale mamy durny naród ehh

#konfederacja #bekazpisu #bekazpo #wybory #marsz #inflacja #gospodarka #ekonomia #polityka
  • 120
A tymczasem mamy wolnościową partię która chce obniżyć i uprościć podatki, sprzeciwić się fit for 55 ale mają 10% poparcia bo nie pozwalają się skrobać julkom i chcą zakazać marszów lgbt. ale mamy durny naród ehh


@Viado: Mamy wolnościową partię która mogłaby uprościć podatki i sprzeciwić się fit for 55 ale ma 10% poparcia bo woli zakazywać skrobać się julkom i zakazywać marszów lgbt. ale mamy durnych polityków
Każda partia obiecuje i to tylko na kolejne 5 lat.
W tym k()R\/\/1DOŁKU nigdy się nic nie zmieni, bo świnie idą do koryta się nażreć, a nie zrobić, żeby było dobrze.

A elektrownię atomową to mogę sobie mieć i pod nosem, byle państwo było energetycznie zabezpieczone, a prąd był za 0.2, a nie 1 zeta.
@Qweiop: za PiS co tydzień mamy aferę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sprzedawanie wiz, Kaczyński wręczający łapówki, dzisiaj strona czarna za 29 mln która nie powstała, braki paliwa
@Viado: Przynajmniej większość mediów będzie wtedy rządowa, i nie będę w pracy słuchał tego #!$%@? jak to jest źle, jak kradną i jak Polska się wali i upada nieprzerwanie od 8 lat. Ja tylko przypomnę, że byli tacy co twierdziliże w kilka miesięcy po objęciu władzy przez PiS całe państwo upadnie. Jak widać do upadku jeszcze daleko. Teraz kraj zamiast PiSu będzie demontować na powrót PO ( ͡° ͜ʖ
@Viado: W czasach, gdy PiS przejmował władze polska gospodarka była tak rozpędzona, że nawet gdyby Polską rządziły małpy to i tak kraj by się rozwijał. W sumie to nie wiem czy to dobre porównanie, bo małpy mają przynajmniej jakiś instynkt samozachowawczy.
Kiedy Merkelowa kazała przyjmować nielegalnych imigrantów to Tusk na kolanach się zgodził


@damienbudzik: Tyle, że to był 2015 rok, Tusk nie był premierem i był przeciwny wpuszczaniu jak leci, o co Merkelowa się wku***ała na Tuska.
nikt nie odwalał takich wałów jak PiS


@dqdq1: xDD A Nowak (minister infrastruktury w rządzie PO) został na Ukrainie za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą dopiero skazany, przetargi anulowano po kilka razy jak nie wygrywał ten co trzeba, mimo wzrostu PKB i podatków, wpływy dochodowe z PIT, CIT i VAT stały w miejscu, 40 miliardów uciekało na wałach VAT, a Platforma mówiła, że nic się nie da zrobić, afera reprywatyzacyjna w Warszawie,
@Viado wolnościowa ale nie pozwala czegoś dużej grupie społeczeństwa (samo LGBT to wg badań 5% społeczeństw nie mówiąc o hehe julkach). WoLnOsCiOwA ʕʔʕʔ