Aktywne Wpisy

Zoyav +18
dlaczego piszcie osobom mieszkającym z rodzicami "wyprowadź się"? co jest złego w tym że ktoś mieszka z rodzicami nawet mając 30, 40 lat?
źródło: 4EC8D57D-5454-4828-AB5F-2B226D52AB06
Pobierz
przegro_pisarz +45
#rolnikszukazony mnie się podoba
źródło: obraz
Pobierz




@damienbudzik:
@Viado: mnie to zaskakuje, konfiarze się czepiają jakiegoś aktywiszcza z PO, czy tam kogoś z zielonymi włosami ale nie przeszkadza im mieć płaskoziemców, spadków z PiS i onuc na listach xDDD
Ludzie nie głosują na PO za jakimiś tępymi sloganami o wywracaniu stolika czy wielkich reformach bo tego żadna partia nie gwarantuje i tak. Konfa gwarantuje? Nie są przeciw 500+, 13 czy
@Jarek_P: "Nie 15, tylko ponad 14", no faktycznie jest różnica.
Kiedy Merkelowa kazała przyjmować nielegalnych imigrantów to Tusk na kolanach się zgodził, mimo że suweren był zdecydowanie przeciwny nielegalnej imigracji. Przez to zresztą przewalili wybory w 2015 XD
Poza tym Konfederacja nie jest partią wolnościową. Wolnościową partią są Wolnościowcy. Konfederacja jedyne, co zrobi w następnej kadencji, to da Kaczyńskiemu sklepik z posłami, jak ta co niby przeszła do nich od Ziobry. Ewentualnie cała zostanie kolejną przystawką Kaczyńskiego, bo tak działa realna polityka. W takie cuda o bohaterach walczących
@dqdq1: a w 2015r mozna bylo napisac to samo, wstawiajac tylko na koncu "PO-PSL"
@dqdq1: w 2015 napisałeś że nikt nie odwalał takich wałów jak PO?
@Viado: Ale wiesz, że Polskę trzeba rozwijać szybko, a nie wolno? Że nie ma już czasu?
@damienbudzik: zawsze tak manipulujesz danymi, żeby wyszło na twoje?
To zdanie brzmiało: "bezrobocie za rządów PO przekraczało 14 proc. tylko przez trzy miesiące. - W pozostałym okresie wielu miesięcy, które składają się na 7 lat, to bezrobocie było istotnie niższe" i jest to sentencja z wyroku sądu w tej
@czlowiekbutelka: Przecież to był sztandardowy pomysł ryżego. Oszukał miliony ludzi, którzy na niego zagłosowali, bo jego rządy miały dać niskie podatki.
Przecież gdyby nie to, że rządy Tuska i Kopacz były beznadziejne to PiS by nawet 20% nie miał. Rzecz w tym, że dla dużej części osób życie wyglądało gorzej za czasów PO niż teraz za PiSu
@Viado: no widocznie dla jest to ważniejsze niż podateczki, skoro grzeją te tematy bardziej niż gospodarcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)