Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aktywiszcze z PO jest przeciwne budowie elektrowni atomowej.


@Viado: mnie to zaskakuje, konfiarze się czepiają jakiegoś aktywiszcza z PO, czy tam kogoś z zielonymi włosami ale nie przeszkadza im mieć płaskoziemców, spadków z PiS i onuc na listach xDDD

Ludzie nie głosują na PO za jakimiś tępymi sloganami o wywracaniu stolika czy wielkich reformach bo tego żadna partia nie gwarantuje i tak. Konfa gwarantuje? Nie są przeciw 500+, 13 czy
  • Odpowiedz
https://www.money.pl/gospodarka/15-procentowe-bezrobocie-za-czasow-tuska-sad-informacja-ze-spotu-pis-nieprawdziwa-6934098244189088a.html


@Jarek_P: "Nie 15, tylko ponad 14", no faktycznie jest różnica.

a to poddaństwo przejawiało się w czymś więcej, niż obłąkane wizje prawactwa?


Kiedy Merkelowa kazała przyjmować nielegalnych imigrantów to Tusk na kolanach się zgodził, mimo że suweren był zdecydowanie przeciwny nielegalnej imigracji. Przez to zresztą przewalili wybory w 2015 XD
  • Odpowiedz
@Viado W KO rządzi Donald Tusk, a nie aktywiszcze. Aktywiszcza z Konfederacji twierdzą, że ziemia jest płaska, a 5G jest rakotwórcze.

Poza tym Konfederacja nie jest partią wolnościową. Wolnościową partią są Wolnościowcy. Konfederacja jedyne, co zrobi w następnej kadencji, to da Kaczyńskiemu sklepik z posłami, jak ta co niby przeszła do nich od Ziobry. Ewentualnie cała zostanie kolejną przystawką Kaczyńskiego, bo tak działa realna polityka. W takie cuda o bohaterach walczących
  • Odpowiedz
@Viado Kaczyński pomacha części tych dzieciaków kilkoma milionami przed nosem + posadami dla rodziny i kupi sobie ilu trzeba. Albo zostaniesz w dzień bogatym człowiekiem, albo tam sobie siedź u Brauna za dietę poselską i nic więcej.
  • Odpowiedz
"Nie 15, tylko ponad 14", no faktycznie jest różnica.


@damienbudzik: zawsze tak manipulujesz danymi, żeby wyszło na twoje?

To zdanie brzmiało: "bezrobocie za rządów PO przekraczało 14 proc. tylko przez trzy miesiące. - W pozostałym okresie wielu miesięcy, które składają się na 7 lat, to bezrobocie było istotnie niższe" i jest to sentencja z wyroku sądu w tej
  • Odpowiedz
typie minęło 15 lat a wy dalej z tym 3x15?


@czlowiekbutelka: Przecież to był sztandardowy pomysł ryżego. Oszukał miliony ludzi, którzy na niego zagłosowali, bo jego rządy miały dać niskie podatki.
Przecież gdyby nie to, że rządy Tuska i Kopacz były beznadziejne to PiS by nawet 20% nie miał. Rzecz w tym, że dla dużej części osób życie wyglądało gorzej za czasów PO niż teraz za PiSu
  • Odpowiedz
ale mają 10% poparcia bo nie pozwalają się sk( ͡° ͜ʖ ͡°)robać julkom i chcą zakazać marszów lgbt. ale mamy durny naród ehh


@Viado: no widocznie dla jest to ważniejsze niż podateczki, skoro grzeją te tematy bardziej niż gospodarcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz