Wpis z mikrobloga

I tak sekciarze zagłosują na PO, żeby "odsunąć PiS od władzy" i dalej będzie ta sama #!$%@?, tylko w innym opakowaniu. Z reformą czegokolwiek możemy się pożegnać, ale będziemy mogli przywitać nowe niskie unijne podatki. Może media i sądy będą trochę bardziej odpolitycznione, ale nie mamy pewności, czy nie obsadzą ich swoimi ludźmi. Właśnie czytałem że aktywiszcze z PO jest przeciwne budowie elektrowni atomowej.

A tymczasem mamy wolnościową partię która chce obniżyć i uprościć podatki, sprzeciwić się fit for 55 ale mają 10% poparcia bo nie pozwalają się skrobać julkom i chcą zakazać marszów lgbt. ale mamy durny naród ehh

#konfederacja #bekazpisu #bekazpo #wybory #marsz #inflacja #gospodarka #ekonomia #polityka
  • 120
  • Odpowiedz
PO zobaczyło że można i też będzie odwalać, nawet większe.


@FLAC: no tak będzie mówię ci ziom będzie dokładnie tak samo mówię ci, sama prawda
  • Odpowiedz
@Viado: ta wolnościowa partia nie ma pomysłu jak załatać budżet państwa po obniżeniu tych podatków, a przeciw fit 55 mogą się buntować ile chcą, ale jedyną drogą to zablokowania tych reform jest wyjście z UE. Nawet PiS nie jest taki populistyczny jak Konfederacja.
  • Odpowiedz
sekciarze zagłosują na PO, żeby "odsunąć PiS od władzy"


@Viado: tak, bo nie ma obecnie ważniejszej rzeczy, niż odsunięcie PIS od władzy, bo to, co PIS robi z Polską to jest czysta zgroza nie mająca porównania chyba z niczym, co było. I należy to zrobić za wszelką cenę.

i dalej będzie ta sama #!$%@?, tylko w innym opakowaniu.


@Viado: jak ja bym, kurna, chciał, żeby wróciła "#!$%@?" z czasów PO.
  • Odpowiedz
@Viado: To załóż partię która pozwoli się skrobać julkom, wprowadzi niskie i proste podatki, prawdziwe równouprawnienie zamiast dyskryminacji "pozytywnej" i nie przyjmuje w swoje szeregi bandytów i upośledzonych psychicznie. Obiecuję że jeżeli tylko będę miał taką możliwość to na nią zagłosuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Viado: jestem byłym korwinistą (tak z 15 lat przez różne partie na niego i jego ludzi głosowałem). Obecna konfederacja jest absolutnie niestrawna. Nacjololo powiązane z pisem przez małżonki (bosak i ziobro) w ordo szuris, skupianie się na katololo, a nie gospodarce, szuranie antyszczepionkowcami i 5G. Cyrk.
Chciałem Dziambora, który startuje z list 3 drogi, ale... No właśnie - czym jest PSL? Wygłodniałą bandą, która szkoliła z nepotyzmu PiS (2015 - PiS
  • Odpowiedz
A tymczasem mamy wolnościową partię która chce obniżyć podatki


@Viado: Chcieć sobie może, dziura budżetowa jest za duża. Populizm. Wolnościowi też nie są. Masa zamordyzmu w ich planach, masa chłopskiego rozumu. Ale widać jesteś naiwniątkiem jak większość młodych chłopaków, w tym patosebków i przegrywów. Gdyby byli wolnościowi to na pewno nie byliby za wojem, nie mieliby problemu że ktoś tam zmienia płeć, bierze aborcję, albo nie byliby religijni. Nie chce mi
  • Odpowiedz
@dqdq1: Sorry, ale działacze PO wejdą w ten system cali na biało nie zmieniając niczego poza zastępowania stołków swoimi. Coś tam zmienią w KRS, dadzą dziennikarza symetrystę do TVP i to będzie wszystko.
Tu trzeba kogoś to ma faktycznie chęć zmienić system.
  • Odpowiedz
jak ja bym, kurna, chciał, żeby wróciła "#!$%@?" z czasów PO. Świetna pozycja Polski w Europie, zerowa inflacja...


@Jarek_P: 15% bezrobocia, ponad 30% bezrobocia wśród młodych, młodzi wyjeżdżający do Anglii, Holandii i innych państw, bo w Polsce nie było ani krzty pracy dla nich.
Faktycznie zajebiste czasy były za Tuska xD

Świetna pozycja w Europie czyli poddaństwo wobec Niemiec? XD Też super polityka zagraniczna. Już wolę być wasalem dla Jankesa niż
  • Odpowiedz
15% bezrobocia, ponad 30% bezrobocia wśród młodych


@damienbudzik: a przypomnisz po których rządach mieliśmy taki #!$%@? czy to już się nie wpisuje w narrację?
  • Odpowiedz
a przypomnisz po których rządach mieliśmy taki #!$%@? czy to już się nie wpisuje w narrację?


@rimyi: Ta, wszystko wina PiSu XD Ryży nie miał możliwości naprawić niczego, bo PiS mu zniszczył cały misterny plan. Gdzie 3x15? Dlaczego VAT tymczasowo podniesiony do 23% został z nami na zawsze? Dlaczego ryży musiał okraść obywateli z OFE?
JarKacz mu kazał?
  • Odpowiedz
@Viado: 2023 i wciskanie dalej kitów że Konfa jest "wolnościowa" xD
Chętnie bym na nich zagłosował gdyby tylko nie chcieli wprowadzić katotalibanu, swatać się z ruskimi i wyjść z UE pod płaszczykiem sprzeciwu wobec Fit 55 i niskich podatków
  • Odpowiedz
nikt nie odwalał takich wałów jak PiS


@dqdq1: PO głosowało za zamordyzmem lockdownowym "żeby się ich PiS nie czepiał". To oficjalne stanowisko posła PO.
  • Odpowiedz