Wpis z mikrobloga

Wysłałem przez ostatni miesiąc około 100 CV. Efekt – 1 rozmowa o pracę, na której zostałem odpalony i nie przeszedłem rekrutacji. Reszta ofert, na które aplikowałem CISZA.

Wysłałem przez ostatni miesiąc około 1000 zaproszeń/polubien na różnych aplikacjach randkowych. Efekt – 4 pary, z czego 3 to jakieś fejk konta/scamy i jedna – 36-letnia bezrobotna bambaryła z 3 bękartów. (Nie pytajcie czemu dałem jej lajka, po prostu każdego dodawałem).

Chciałem się wyprowadzić od rodziców, ale na obecny stan stać mnie z moich "oszczędności" na około 32 cm2 mieszkania w jakimś w miarę ogarniętym i zdatnym do życia mieście.

Trzech jeźdźców apokalipsy dla obecnych młodych mężczyzn – rynek pracy, rynek matrymonialny i rynek nieruchomości. Ehhhhhhh wszystko wokół odbiera smak życia. Its over dla chłopa.

#przegryw #nieruchomosci #p0lka #zwiazki #tinder #depresja

#przegryw
KRZYSZTOFDZONGUN - Wysłałem przez ostatni miesiąc około 100 CV. Efekt – 1 rozmowa o p...

źródło: temp_file1894165543150218648

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Nie, że coś, ale jak tak sobie tak człowiek przeanalizuje na spokojnie. To te wszystkie rozmowy o pracę są robieniem z siebie durnia, żeby ktoś łaskawie pozwolił Ci pracować na cudzy kapitał i wypłacił jakiś marny procent zysku, który przyniosłeś xD

A zwykle i na to nie pozwoli, bo większość kandydatów zostanie uznana za zbyt głupich i pan prezes stwierdzi, że zmarnował godzinę swojego cennego życia na rozmowę z nimi
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Piszesz że masz 36 lat to ja mam pytanie - co robiłeś przez ostatnie powiedzmy 18 w kwestii punktu 1 i 2? Liczyłeś, że jakoś to będzie? Kształciłeś się? Rozwijałeś? Podejmowałeś nowe wyzwania?
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: ciekawe rzeczy na tym wykopie piszecie. Z 3 lata temu ziomek mi marudził tak samo, to mu powiedziałem, dawaj do wawy, Ci pomogę.

I to taka Wawa, że Józefów jest 500 metrów dalej, a ziomek zero doświadczenia.

Wyslał parę CV, po tygodniu do mnie pisze, że ma 3 rozmowy. Przyjechal i się okazalo to głównym pytaniem było, kiedy najwcześniej moze zacząć pracować.

Pierwsza robota jego, cięcię szkła, moze ciężko, ale
  • Odpowiedz
Piszesz że masz 36 lat

Kształciłeś się? Rozwijałeś?


@enzojabol: U ciebie jak widać kształcenie i rozwijanie nie wyszło, skoro z wpisu wywnioskowałeś, że to OP ma 36 lat.
  • Odpowiedz