Wpis z mikrobloga

@haloczymnieslychac: Wy się podniecacie a prawda jest taka, że równie dobrze to wszystko mogło zostać bardzo dobrze wyreżyserowane. Serio, w tych programach nie takie teksty każ mówić przez słuchawkę. W dodatku rzucają odpowiednie kwity za robienie takich dram.
@ImYourPastClaire: mylisz się, może to działa jak ktoś ma kilka, góra kilkanaście lat, gdy jeszcze mamusia stosuje zagrywki typu nieodzywanie się, ignorowanie, ubliżanie - wtedy starasz się przeprosić i "naprawić" rzekomo wiecznie Twoją wine, o przemocy fizycznej nawet nie mówię bo pas leciał w ruch a jak nie pas to kabel od prodiża używany z całą siłą. Potem dochodzi jeszcze więcej znęcania się psychicznego, podburzanie i wykorzystywanie dojrzewania i buzujących hormonów
@prosty_banan rozumiem cię doskonale, nawet jeśli nie chcesz z nikim rozmawiać to w Internecie jest masa materiałów do przeczytania/odsluchania jak poradzić sobie z traumą toksycznego dzieciństwa, nawet poznanie i zauważenie u siebie toksycznych wzorców bardzo dużo wnosi do samopoczucia, jak będziesz chciał to napisz do mnie to ci coś podeślę :) nie musisz się całe życie źle czuć.
@Kikut12: Akurat tutaj pisząc o ustawce gł. opierałem się na spostrzeżeniu sposobu w jaki ta matka mówiła. Nawet dalej napisałem, że reakcja córki wyglądała bardzo realnie, bo widać było jak emocje w niej narastają aż się przelewają, co ciężko zagrać bez dobrego przygotowania.