Wpis z mikrobloga

@lskx: Jeśli Kasia przyznaje tutaj że działo się coś bardzo nagannego (ja widzę wątpliwą moralnie historię, ale obie strony były jednak dorosłe, i ta loszka udostępniła sama dowody, że w tamtym czasie aprobowała jego zachowanie) i że miał miejsce jakiś proceder, to z jakiego powodu milczała? Jeśli uważa, że ktoś tu wykorzystywał młode dziewczyny - powinna być traktowana jako współwinna
@SuperTimor435: Zn

Przecież Gonciarz tylko ćpał i ruchał jakieś baby dorosłe i za ich zgodą, a wszyscy udają, że wydarzyła się jakaś afera XD. Czy my żyjemy w zbiorowej halucynacji?


Znaczy jedyne do czego bym się doczepił że rzeczywiście spamował jakieś obleśne rzeczy do lasek które nie były zainteresowane.
Ale jeśli jakaś już przystała na jego warunki, to nie widzę żadnej kontrowersji.

Z łatwością mogły kupić ten mefedron u dilera, ale
@revente:

Znaczy jedyne do czego bym się doczepił że rzeczywiście spamował jakieś obleśne rzeczy do lasek które nie były zainteresowane


Tak, ale właśnie jedyne co możemy o tym powiedzieć, to że były niesmaczne, obleśne, ale nie były złe. Gonciarz to creep, ale nic naprawdę złego nie zrobił
Ja ogólnie proponuję pisać takie posty bezpośrednio w komentarzach, a nie na wykopie. Obecnie gonciarz jest #!$%@? na swoim instagramie a ćpunki dostają poklask. Nikt z nich nie wejdzie na wykop i nie przeczyta prawdy, że nikt do niczego nikogo nie zmuszał, więc takie sytuacje będą się tylko kumulować a faceci będą #!$%@? za byle pierdnięcie.
@lskx:
1. odkopywanie sprawy po czasie, kiedy sie to akurat opłaca, a nie kiedy ma miejsce
2. widocznie miała #!$%@? na dobro lasek, które w tym były i nie zrobiła nic zawczasu
3. standardowy gównowpis o stresie, lęku i natłoku myśli
4. wyrachowane atencyjce zdjęcie. okryta kocem zeby pokazać jak żle się czuje, jaka jest biedna i przytłoczona. oczywiście zdjęcie piękne, artystyczne. dziwne, że miała na to czas w obliczu takiej
Ja ogólnie proponuję pisać takie posty bezpośrednio w komentarzach, a nie na wykopie. Obecnie gonciarz jest #!$%@? na swoim instagramie a ćpunki dostają poklask. Nikt z nich nie wejdzie na wykop i nie przeczyta prawdy, że nikt do niczego nikogo nie zmuszał, więc takie sytuacje będą się tylko kumulować a faceci będą #!$%@? za byle pierdnięcie.


@pevka: Dokłdnie tak. Powinny dostać cancel i hejt, a są wspierane.
@SuperTimor435 no, typ z hajsem szukał sobie narkomanek i je bzykał w zamian za narkotyki.
To jest twoim zdaniem normalne i moralne zachowanie? Ja to za każdym razem będę przyrownywac do tego jak banany szukają meneli i oferują im flachę za to, że zrobią coś poniżającego.
@SuperTimor435 no, wiadomo, że ich nie zmuszał co to zmienia?
Jak zaoferujesz bezdomnemu pół litra za wylizanie kibla i on to zrobi to uznasz, że ty nie zrobiłeś nic złego, bo to przecież bezdomny bez poczucia godności się zgodził na luźna propozycje?