Wpis z mikrobloga

Jprdl, lodówka samsung - według oznaczeń 35 dB po włączeniu napierd... 58 dB. Co za szajs - masa dobrych opinii. Cicha i w ogóle... Tylko kilka rzetelnych że jest głośna i do bani. Opakowania wyrzuciłem :/

Ja yebie... Ale mam ciśnienie.

#agd #zalesie #samsung
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczurek_87: dzwoń na infolinię, zgłaszaj, reklamuj jeśli uważasz że coś nie jest jak powinno, polecam najpierw poczytać o różnicach między gwarancją a rękojmią, o ewentualnych korzyściach i o tym kto w danym wypadku odpowiada za sprzedany towar
  • Odpowiedz
@szczurek_87 no i masz odpowiedź. W statej hałasów ale tylko silnik co jakiś czas a tu #!$%@? no Frost. Tak to wygląda. Jak ktoś mieszka w kawalerce to nie wyobrażam sobie mieć no Frost.
  • Odpowiedz
  • 0
@peeteer: No to teraz co mam zrobić? Z jakiego powodu producent podaje 35 dB, wiara pisze że cicha. Sprzedawca mówi że cicha... Tylko kilka opinii (które przeoczyłem) że głośna. Czyli co? Muszę wybrać inną a tą sprzedać?

Jak kupić dobry produkt?
  • Odpowiedz
  • 0
@RidgeForrester: raczej sprzedam i kupię inną. Tym razem jednak zrobie porządny rekonesans. Dobrze że machnąłem to na jakiejś promocji. Normalnie stoją za 2500, wziąłem za 1700 - jak weźmie ktoś to za 1500 to będę szczęśliwy. :))
  • Odpowiedz
  • 0
@peeteer: nie - teraz w końcu jest cicho. Przestała pracować sprężarka. Jak za drugim razem załączyła sprężarkę to było lepiej. Jak teraz np. nic nie pracuje i otworze a następnie zamknę drzwi to słychać przez chwile taki jaki by „wiatr” - coś takiego. Ale po chwili od zamknięcia ustaje.
  • Odpowiedz
@szczurek_87: po pierwsze pomiar telefonem to sobie można o kant dupy, to nawet nie brzmi na hałas rzędu 56dB, normalne mruczenie lodówki nofrost, głośno słychać, bo pusta lodówka, to rezonuje. Jednocześnie musisz mieć świadomość, że nofrosty z założenia są głośniejsze od normalnych lodówek, bo do mroczenia sprężarki dochodzi jeszcze szum wentylatora
  • Odpowiedz
  • 0
@Jarek_P: to co na nagraniu to była taka jazda - ze zagłuszało TV i byli słychać na całej chacie. Horror… Po trzech godzinach sprężarka zatrzymała się. Po ponownym uruchomieniu sprężarki hałas zmniejszył się. Jednak nadal jest znaczny. Ciekawi mnie skąd Samsung wziął to swoje 35 dB. W drugim mieszkaniu mam lodówkę KERNAU (Xd) w przypadku której producent podaje 40 dB a jest praktycznie niesłyszalna.

Cóż - mam nauczkę. Raz żeby
  • Odpowiedz