Wpis z mikrobloga

I tak upada wizerunek chyba jedynego, co PiS-owi w miarę wychodziło. Tak samo jak właśnie upadają ich rządy. Cudownie się patrzy na obecne wydarzenia.

Orlen to zawsze był taki pisowski joker i symbol „silnego” państwa. Wiem, jak to trywialnie brzmi w naszej wykopowej banieczce, ale serio tak było w oczach dużej rzeszy ludzi.

@orlen_lite - fajnie, że spadacie z rowerka. Ciebie - prowadzący ten profil nieszczęśniku, poniżający się za psie pieniądze - też mi w sumie nie żal.

Edit.
Ciekawe, jaką retorykę kupi najtwardszy elektorat. Pewnie coś w stylu: „kwiiii, a po co łoni na ten Orlun tak jado i tankujo, powariowali” - słowa wypowiedziane przez tych samych ludzi, którzy lali na pełnej do mauserów, jak paliwo było po 8 zł i bombardowali sklepy, żeby wykupić kilkadziesiąt paczek srajtaśmy xd

#orlen #bekazpisu #polityka
  • 20
I tak upada wizerunek chyba jedynego, co PiS-owi w miarę wychodziło. Tak samo jak właśnie upadają ich rządy


@Tywin_Lannister: z pierwszym sie zgodze, z drugim niestety nie - bo nikogo ta afera nie przekona do nieglosowania na pis jesli nie przekonaly go setki innych afer.
Ale chcialbym sie zaskoczyc
@Tywin_Lannister: taaa upadają rządy. Bo napewno 55-lenia Pani Halinka z Chociul, czyta w Internecie co się dzieje na stacjach Orlenu. Przestań żyć złudzeniami i módl się o to, że 15 października pis z konfą nie dostanie większości w sejmie.
Ciekawe, jaką retorykę kupi najtwardszy elektorat.


@Tywin_Lannister: przed chwilą przeczytałem:

Nic dziwnego. Puścił ktoś fejka przedwyborczego. Ludzie przed weekendem wykupili paliwo, to dostawa będzie dopiero po weekendzie.
@Tywin_Lannister: Ja wiem co mój stary powie „Ja mam na gaz, więc mnie to nie interesuje” xD
PiS mnie #!$%@?, nepotyzm, złodziejstwo, wprowadzanie powolutku systemu autorytarnego, a przynajmniej wielkiej centralizacji władzy, ale spełniają te łatwe do wprowadzenia obietnice czyt. te które nie polegają na naprawie, polepszeniu jakości systemu, ale na rozdaniu, wydaniu nie swoich pieniędzy. Wszystkie plusy, dopłaty itd. i ludzie to widzą i to ich kupuje. Prostego ludu nie obchodzi
@KasjuszHasta: Ja to się obawiam, że w tych wyborach to nie ma dobrej opcji, w obu przypadkach opozycja jest na przegranej pozycji.
1. PiS wygrywa = dalej robią co chcą
2. Opozycja wygrywa = paliwo od razu skacze w górę, od nowego roku chyba kończą się tarcze dla przedsiębiorców, więc prąd, gaz itd. im zaraz skoczy co równa się podwyżce cen, od nowego roku też wraca VAT na żywność. Więc kolorowo
@bajcik: nie, zdrożeje, będzie pewnie to samo jak w moim punkcie 2 co się stanie jak opozycja wygra. Chodziło mi że jak wygra opozycja to przez to co się stanie PiS będzie miał „argument” jaka ta nowa władza jest kiepska, bo paliwo i wszystko podrożało. I będą na pewno gadali, ze oni by na to nie pozwolili, mimo że o tak by tak było, no bo obajtek nie jest w stanie
@Tywin_Lannister: Fajnie fajnie fajnie, ale nie zapominajmy o tym, że pis wybory wygra na luzaku.

A co sie potem będzie działo w kwestii bezprawnego powołania rządu to zapisze się najczarniejsza kartą w historii Polski po upadku muru. Ale rząd będą mieli.