Wpis z mikrobloga

Sorry, ale mnie chyba coś ominęło. Od kiedy jak dwie dorosłe osoby się na coś umawiają i się na to godzą to jest coś złego? #!$%@? mnie niesamowicie fakt, że tutaj się robi z tych dorosłych kobiet jakieś ofiary. Czyli co - jak trzeba sobie jebnąć tatuaż na cyckach, albo wrzucić zdjęcia na OF to jest samostanowienie, ale danie dupy za koks to już jest literalnie gwałt? Wydawało mi się, że ja mam liberalne poglądy i uważałem że człowiek jest odpowiedzialny za swoje czyny. Wolność, to również odpowiedzialność za to co się robi. Moim zdaniem Gonciarz powinien je podać do sądu o zniesławienie, bo brudów nie pierze się publicznie, a jeśli uważają się za skrzywdzone to niech idą na policję. To co zostało przedstawione jako dowody, to jest tylko dowód na to że dwie zaburzone osoby weszły w dobrowolną relację.

#gonciarz
  • 45
@Pan_Slon: Ja uważam, że od załatwiania prywatnych spraw nie jest przestrzeń publiczna, tylko można załatwić między sobą. W jednym się z tobą zgadzam, jak już walisz oskarżenia tego kalibru i chcesz użyć jako broni opinii publicznej to robisz to pod swoim nazwiskiem, ale do tego trzeba mieć trochę honoru. Tutaj ewidentnie widać, że zaburzone osoby chcą pociągnąć na dno byłego partnera w imię jakichś niezwerbalizowanych żali. Mam nadzieję że racjonalna część
@Ld93: w moich oczach nie zapulsował - to też chcę wyraźnie zaznaczyć. Grzanie narkotyków i zadawanie się z towarzystwem skupionym wokoło tego tematu to jest dno. Ja go nie znam więc nie chcę oceniać co było tego przyczyną, ale zapewne rozpad związku mu nie pomógł. Bycie celebrytą to też nie jest zajęcie, które sprzyja stabilizacji psychicznej (hajs uzależniony od zasięgów, co przekłada się bezpośrednio na komfort twojego życia). Ja protestuję przeciwko
szczerze to w moich oczach Gonciarz nawet trochę zaplusował


@Ld93: też jestem po stronie Gonciarza, dorosli ludzie mogą robić co chce, nikt siłą ani podstępem nie zmusza do cpania czy ruchania za cpanie, może odmówić, nie cpać etc. Głupie, puste zlewaczałe szony, bez krzty honoru walące z anonima czytanego przez jakąś odklejoną przecpana laske
@ZasilaczKomputerowy: Przecież ta Daria jest jakaś #!$%@?ęta, pamiętam jak była w TopModel i jeszcze żona oglądała to gówno, to jakiś typ odmówił jej pomocy, czy tam noclegu w tym złotym pokoju, nie pamiętam o co chodziło, to zrobiła taką dramę i stwierdziła, że została przez niego zgwałcona, dopiero później dodając, że "mentalnie". Jakaś psychiczna dziewczyna i najwyraźniej ćpunka, w dodatku świecąca cyckami, o której świat zapomniał. Niewiniątko.
  • 12
@ZasilaczKomputerowy Owszem, ale on tym nie epatował w przestrzeni publicznej, one mu wywlekły te dragi. On miał może po prostu gorszy czas i chciałby go nigdy nie pokazać szerszej publiczności, bo się go wstydzi. Czyli tak w zasadzie to jego stawiałbym w roli ofiary, bo został wykorzystany przez kobiety, które chętnie korzystały z dobrodziejstw związku ze starszym, bogatym, znanym mężczyzną a po zakończeniu związku starają się go upokorzyć.
@ZasilaczKomputerowy: Baby zawsze robią z siebie ofiary- taki mają soft wgrany w swój system. Teraz wybuchło polskie metoo, które tylko zakryje prawdziwe ofiary przez atencjuszki, którym się krzywda nie działa.
Z drugiej strony jakie to sojowe towarzystwo zakłamane- udający lewicowców atakujący facecików i jak gonciarz gadający, że wygląd się nie liczy zaliczał masowo mefedroniary- młode szony uzależnione od narkotyków i atencji, które oddawały się za posypanie szczura mety. Ten jak i