Wpis z mikrobloga

Sorry, ale mnie chyba coś ominęło. Od kiedy jak dwie dorosłe osoby się na coś umawiają i się na to godzą to jest coś złego? #!$%@? mnie niesamowicie fakt, że tutaj się robi z tych dorosłych kobiet jakieś ofiary. Czyli co - jak trzeba sobie jebnąć tatuaż na cyckach, albo wrzucić zdjęcia na OF to jest samostanowienie, ale danie dupy za koks to już jest literalnie gwałt? Wydawało mi się, że ja mam liberalne poglądy i uważałem że człowiek jest odpowiedzialny za swoje czyny. Wolność, to również odpowiedzialność za to co się robi. Moim zdaniem Gonciarz powinien je podać do sądu o zniesławienie, bo brudów nie pierze się publicznie, a jeśli uważają się za skrzywdzone to niech idą na policję. To co zostało przedstawione jako dowody, to jest tylko dowód na to że dwie zaburzone osoby weszły w dobrowolną relację.

#gonciarz
  • 45
@Ld93: też jestem po stronie Gonciarza, dorosli ludzie mogą robić co chce, nikt siłą ani podstępem nie zmusza do cpania czy ruchania za cpanie, może odmówić, nie cpać etc. Głupie, puste zlewaczałe szony, bez krzty honoru walące z anonima czytanego przez jakąś odklejoną przecpana laske


@Pan_Slon: Wiesz, że ćpanie jest zakazane w Polsce przez prawo. Lewicowe sojaki zamykali a najlepiej zabijaliby ludzi w czasie covidka za brak maski i strzykawki,
Ujawnianie prywatnej korespondencji.


@ZasilaczKomputerowy: no w sumie ciekaw jestem czy były już takie sytuacje, że sąd przyklepał w podobnym przypadku złamanie tajemnicy korespondencji. Natomiast na miejscu gonciarza zamiast pozywać szukałabym raczej odpowiedniej sumy, żeby zawrzeć ugodę, bo złamanie tajemnicy korespondencji to troszkę mniejsze przewinienie niż nagabywanie do seksu w zamian za narkotyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
koles jest teraz kreowany na najgorszego bo cpal ze szonami i je ruchal


@Grash-Varrag-Arushat: ale wiesz, że tylko takim przegrywom jak ty imponują takie rzeczy? Normalnie ludzie widzą, że to obleśne proponować uzależnionej osobie gałę za narkotyki. Dlatego robi się z niego najgorszego. Poza tym pokaż mi przykłady, w których te laski biorą udział w kampaniach społecznych na temat nieruchania się i niećpania tak jak gonciarz pozował na obrońcę kobiet, moralizatora,
ale wiesz, że tylko takim przegrywom jak ty imponują takie rzeczy?


@wcfilmowe: ale mi to nie imponuje klaunie

Normalnie ludzie widzą, że to obleśne proponować uzależnionej osobie gałę za narkotyki.


@wcfilmowe: nic tam nie było o gale za narkotyki, wiadomosc przed gałą pisal ze nie ma kontaktu zadnego na kryształ. Czytales to w ogole? I o jakim proponowaniu mowa, jak ona sama chciala od niego prochy xDDD Biednej dziewczynce kazali
@wcfilmowe:ale co to znaczy nagabywanie do seksu w zamian za narkotyki? Czy tam aby narkotyki były głównym powodem odbywania stosunków seksualnych? - przecież byli w nieformalnym związku. Stąd jeśli dwoje ludzi jest w nieformalnym związku to rozumiem, że seks jest dlatego, że się sobie podobają i łączy ich relacja romantyczna. Czy jeśli napiszę do dziewczyny:
"przyjdź do mnie na wieczór, mam szampana i truskawki", to znaczy że nagabuję dziewczynę do odbycia
jakims groomerem, przemocowcem i co tam mu sie zarzuca


@Grash-Varrag-Arushat: chyba ci się z Gargamelem #!$%@?ło

Czy jeśli napiszę do dziewczyny: "przyjdź do mnie na wieczór, mam szampana i truskawki", to znaczy że nagabuję dziewczynę do odbycia stosunku seksualnego za alkohol? To jest gruba nadinterpretacja to co insynuujesz.


@ZasilaczKomputerowy: dobra, zobaczyłem teraz jeszcze raz te wiadomości i macie rację, przepraszam. Laska powiedziała jedno, na screenach było drugie. Przyznaję się do
@ZasilaczKomputerowy Nie rozumiesz, że ten koks jej się po prostu NALEŻAŁ? A obrzydliwy Gonciarz zmusił ją do robienia mu gały. Zmusił, bo ona nie miała wyjścia tylko musiała mu pęto #!$%@?ć bo inaczej nie dostałaby koksu.

Nie rozumiesz, że kobieta ma prawo sama o sobie stanowić, ale jak coś głupiego #!$%@?, to ona nie jest winna, tylko winni są wszyscy wokół niej. Tak to już jest i się z tym nie dyskutuje.
Przyznaję się do błędu i cofam zatem swoje słowa o nagabywaniu na seks za narkotyki, bo było to po prostu niejasne i nadinterpretowane. Natomiast ciągle gonciarz to hipokryta i cieszę się, że wyszły te wiadomości, bo hipokryzji nieznoszę.


@wcfilmowe: wow, po raz pierwszy na wykopie doszedlem do zgody xD zgadza sie, to hipokryta, ale jak wyzej nie powinno byc zadnego przyzwolenia na taki lincz jaki teraz sie odbywa
@Grash-Varrag-Arushat: @ZasilaczKomputerowy jeśli lincz polega na tym, że ludzie go wyzywają od gwałcicieli itd. To absurd i #!$%@?. Nie zrobił nikomu krzywdy. Natomiast jeśli firmy zrywają z nim kontrakty, a fani się odwracają to uważam, że jest to naturalna kolej rzeczy. Sami jako właściciele marki zerwalibyście z nim współpracę, bo nikt nie chce miec w koło swojego produktu smrodu.
@szybki_zuk: wykorzystywanie jest wtedy, kiedy jedna strona poprzez poprzez oszustwo osiąga korzyści kosztem drugiej osoby. Tutaj obydwie strony odnosiły korzyść lub może bardziej działały na siebie destrukcyjnie. To zależy jak na to patrzeć. Oszustwa nie było, tylko otwarte karty. To ty masz chyba zaburzone postrzeganie tego czym jest wykorzystywanie.
wykorzystywanie jest wtedy, kiedy jedna strona poprzez poprzez oszustwo osiąga korzyści kosztem drugiej osoby.


@ZasilaczKomputerowy: BO ty tak powiedziales? xD Serio nie ogarniasz, że można wykorzystywać osoby uzależnione, zapatrzone w ciebie, zakompleksione itd? Z resztą to jest forma oszustwa, jak już tam bardzo o nie chcesz oprzec definicje.

Tutaj obydwie strony odnosiły korzyść lub może bardziej działały na siebie destrukcyjnie. To zależy jak na to patrzeć.


@ZasilaczKomputerowy: No jak sie
On miał może po prostu gorszy czas i chciałby go nigdy nie pokazać szerszej publiczności, bo się go wstydzi.


@Ld93: Hhahaha, #!$%@? mnie ta narracja. Te dupodajki to cpunki bez honoru, ale pronciarz miał gorszy czas i sie wstydzi xD #!$%@?, ten gosc byl psychicznie chory od zawsze, a wykopki się tasują, bo ktoś znienawidzone baby poniżał.
@Ld93: Pronciarz ma ponad 30 i co z tego? Ćpun ćpuna wykorzystuje i tyle. Mało to jest sytuacji urabiania emocjonalnego mężczyzn przez kobiety? To tu masz na odwrót + ćpanie i nałóg w tle. Szczególnie że sam miał lewacką odklejkę, a zachowywał się jak zwyrol.