Wpis z mikrobloga

Sorry, ale mnie chyba coś ominęło. Od kiedy jak dwie dorosłe osoby się na coś umawiają i się na to godzą to jest coś złego? #!$%@? mnie niesamowicie fakt, że tutaj się robi z tych dorosłych kobiet jakieś ofiary. Czyli co - jak trzeba sobie jebnąć tatuaż na cyckach, albo wrzucić zdjęcia na OF to jest samostanowienie, ale danie dupy za koks to już jest literalnie gwałt? Wydawało mi się, że ja mam liberalne poglądy i uważałem że człowiek jest odpowiedzialny za swoje czyny. Wolność, to również odpowiedzialność za to co się robi. Moim zdaniem Gonciarz powinien je podać do sądu o zniesławienie, bo brudów nie pierze się publicznie, a jeśli uważają się za skrzywdzone to niech idą na policję. To co zostało przedstawione jako dowody, to jest tylko dowód na to że dwie zaburzone osoby weszły w dobrowolną relację.

#gonciarz
  • 45
@szybki_zuk: ty nie widzisz, że ten człowiek (gonciarz), przeżywał #!$%@? czas po rozstaniu? Było widać na jego filmach, że psychicznie nie jest z nim najlepiej. Przyczepiły się do niego jakieś ćpunki i golddigerki aby uzyskać korzyść. Ja to bardziej tak widzę. Ty jesteś niebezpieczny. Chcesz z potencjalnych oszustek robić ofiary. W życiu nie pozwoliłbym aby mój syn lub córka się z tobą zadawały bo masz zaburzoną ocenę co jest dobre a
@ZasilaczKomputerowy

Art.  199. §  1. 

Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Jeśli Gonciarz wiedział o jej uzależnieniu, to wykorzystywanie tej sytuacji w celach seksualnych jest przestępstwem.