Wpis z mikrobloga

#cs2 #csgo #problem #fps
Witam wczoraj zaktualizował mi się csgo na cs2, lecz mam problem taki że nie da się kompletnie grać z powodu braku FPS, na komendzie showfps pokazuje cały czas 4 FPS i ścina się masakrycznie. Próbowałem z odisntalowaniem gry i sterowników grafiki i nadal bez zmian. Sprzęt mam nie taki zły widziałem że ludzie normalnie grają na gorszych specyfikacjach. Dodam że gram na laptopie Acer aspire 7
Moje specyfikację:
Model procesora:
Intel® Core™ i5
Pamięć RAM
8 GB
Karta graficzna
GTX 1050
Pozdrawiam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BarteGstz Na wykopie nie znajdziesz pomocy, tutaj tylko porady "chłop co ma komputer z 2015 roku, biedaku, ja gram na tablecie za 700 zł, jesteś głupi". xD

Coś #!$%@?, jeszcze chyba nikt nie znalazł hotfixa, pewnie trzeba czekać na update Volvo.
  • Odpowiedz
@BarteGstz: patrzyłeś czy czasami na zintegrowanej grafice ci CS się nie odpala? Znajomy ma podobny zestaw i może cudów nie ma ale na niskich w miarę grywalnie. bliżej 100fps niż 60 ale dokładnych wartości nie pamiętam
  • Odpowiedz
@BarteGstz: Raczej może być tak, że albo odpala ci na integrze albo musisz poczekac na jakąś łatkę, u mnie Lenovo Legion pewnie taka sama konfiguracja ale 16gb ram i mam w okolicach 120 fps z dropami do 60 xD
  • Odpowiedz