Wpis z mikrobloga

Pytanie do Konfederacji. Na co idzie cała kasa, którą zgromadziliście przez 4 lata + zrzutki od sympatyków? Wczoraj zrobiłem rowerem 50+ km po większych wioskach + 2 miastach powiatowych na północnym Mazowszu. Najwięcej plakatów, banerów ma pis, potem trzecia droga (Pewnie dlatego, że u nas PSL zawsze był mocny), platforma. Nawet są jakieś bilboardy lewicy.

A jak wypada Kofnederacja? Widziałem JEDNĄ kartką a4 w miejscowośći około 1 tys mieszkańców, obok marketu Dino, zawiszoną na słupie z jakimś kolesiem z końca listy o nazwisku Jędrzejak. Nawet nie wiem kto to jest. Albo jestem ślepy, albo nie ma nigdzie banerów Konfiarzy.

Cała kasa poszła na ten spodek, który miał odlecieć i zabrakło na resztę, czy zarząd Kofnederacji woli znów wspierać fundacje swoich, zamiast sypnąć na kampanię? Jak wy planujecie przekroczyc próg? Memcen na tiktoku wystarczy?

#polityka #4konserwy #konfederacja #wybory #bekazkonfederacji
  • 27
@Neobychno: Po co wydawać kasę na billbordy jak można żebrać na siebie poza tym to jest jedyna partia w PL które szczerze nie chce wygrać wyborów XD Być w centrum uwagi, być w sejmie, pobierać pieniądze, mieć przywileje ale nie odpowiadać prawnie za to odwalą w sejmie. Być częścią systemu i być antysystemowcem, zjeść ciastko i mieć miastko, być mainstreamowym i jednocześnie niszowym. Dla nich wynik 10% jest okuratny nie za