Wpis z mikrobloga

Mam pytanie kuce. Wy naprawdę myślicie, że ten filmik uratuje wam sondaże? To jest dosłownie 50 minut lania wody o niczym i rzucania ogólnikami. Oczywiście możecie powiedzieć inne partie też nie podają wszystkiego. No ale sorry, to wy chcecie wywalić system do góry nogami xD I w ogóle co to za formuła przedstawiania programu xD

#konfederacja #neuropa #mentzen #heheszki #wybory #polityka #bekazkuca #bekazprawakow #4konserwy
Jariii - Mam pytanie kuce. Wy naprawdę myślicie, że ten filmik uratuje wam sondaże? T...
  • 46
@Jariii: przewinąłem w randomowe miejsce i usłyszałem przez 5min. więcej konkretów niż od całej tzw. opozycji w ciągu całej kampanii wyborczej.
Tamte partie nie chcą wywracać stolika i budżetu


@Jariii: Czyli dalej siedzimy wym samym gównie co teraz? Dlaczego nie chcesz zmiany z tego systemu?

widzę, ze już nie jesteście najbardziej merytoryczną partią we wszechświecie?


@Jariii: Dlaczego do mnie mówisz w liczbie mnogiej? Gdzie napisałem, że jestem za konfą? To jest idiotycznie, ze gdy się z tobą nie zgadzam to od razu mi przypisujesz łatkę kofederaty...
@typeczek:
1) Twierdzenie, że Polacy dużo płacą na NFZ, a przy tym promowanie Niemieckiego systemu, który jest znacznie droższy to xD
Sam Memcen mówi, że NFZtowi nie zależy, bo jest monopolistą, chyba że chcemy iść się leczyć prywatnie. Czyli konkurencja jest, ale nie działa jak trzeba.

Nie wiem czemu zakłada, że kasy chorych (państwowe??) będą opierać się na zysku i pytanie czy zysk to dobry pomysł, gdyż wszystkie systemy oparte na
Dlaczego nie chcesz zmiany z tego systemu?


@CzyWszystkoJestJuzZajete: Po co zmieniać coś co działa? A już zmieniać kompletnie bez planu to głupota totalna.

Gdzie napisałem, że jestem za konfą?


Są dwie możliwosci albo nie ogarniasz tekstu i tagów jakich uzyłem. Albo walisz mi ścieme, że niby jesteś bezpartyjnym xD Jak nie zgadzam, przeczytaj pierwszy komentarz, to konfa obiecywała złote góry i nie dotrzymuje slowa. A ty odwracasz kota ogonem i mówisz,
Po co zmieniać coś co działa?


@Jariii: XD XD XD XD XD..... Serio?....

A już zmieniać kompletnie bez planu to głupota totalna.


@Jariii: Zdajesz sobie sprawę, że WSZYSTKIE programy partii tak wyglądają?

Bardzo fajnie, że pominąłeś ten fragment. Dam go jeszcze raz! "To jest idiotycznie, ze gdy się z tobą nie zgadzam to od razu mi przypisujesz łatkę kofederaty... "

Albo walisz mi ścieme, że niby jesteś bezpartyjnym xD


@
@Jariii: na koalicję z kim serio wierzysz w koalicję PiS Konfa? Nawet niemieckie gazety mówiły że właśnie to są totalnie przeciwstawne partie, koalicja będzie PiS Holownia a ty będziesz się cieszyc, że Szymuś uratował kraj przed faszyzmo nazizmem Konfederacji ;)
@Jariii: Z artykułu wynika że lustracja nie było na rękę polityką ale napisz kto wnioskował o lustrację polityków? Bo chyba nie bardzo chcesz to napisać. I jeszcze jedno pytanie która partia jako jedyna mówiła głośno że ukraina jest dumna z tego że miała oddzialy SS Galizien i nie potępili tej przeszłości to dalej są z tego dumni.
To jest dosłownie 50 minut lania wody o niczym i rzucania ogólnikami.


@Jariii: Zresztą już skrytykowane całkiem porzadnie przez Nazwexa i jedyne co się tam w miare broni to bon edukacyjny