Wpis z mikrobloga

Mam pytanie kuce. Wy naprawdę myślicie, że ten filmik uratuje wam sondaże? To jest dosłownie 50 minut lania wody o niczym i rzucania ogólnikami. Oczywiście możecie powiedzieć inne partie też nie podają wszystkiego. No ale sorry, to wy chcecie wywalić system do góry nogami xD I w ogóle co to za formuła przedstawiania programu xD

#konfederacja #neuropa #mentzen #heheszki #wybory #polityka #bekazkuca #bekazprawakow #4konserwy
Jariii - Mam pytanie kuce. Wy naprawdę myślicie, że ten filmik uratuje wam sondaże? T...
  • 47
@Charleswhite: Wolisz konkrety które głosi opozycja? To poczytaj o pakiecie klimatycznym który tak gorliwie wspierają a później zastanów się kto za niego płaci podpowiem ci że żaden partia niema własnych pieniędzy.
@Jariii: Mhmm... Tak obejrzałeś całe 50 minut xDDD

Po drugie - pokaż mi wyliczenia 3x15% Tuska. Albo wyliczenia Lewicy jak wysokie opodatkowanie bogatych/przedsiębiorstw wpłynie na (uwaga) gospodarkę. PiS sobie właśnie robi lekką ręką budżet z deficytem 165 mld, a ludzie tu myślą, że reforma PIT to duża zmiana dla budżetu. W jakim świecie wy żyjecie?

Pobierz malani - @Jariii: Mhmm... Tak obejrzałeś całe 50 minut xDDD

Po drugie - pokaż mi wyl...
źródło: BolDupyPrzedWyboramiOver900
@Jariii: w sumie to całkiem ciekawa taktyka, bo filmu nie obejrzałeś, ale całkiem skutecznie oratorsko się wypowiadasz i dyskredytujesz wszystko, nawet elementy których w ogóle nie powiedział. Fajne