Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o obywatelskiej petycji żeby wprowadzić prawo które mówi o tym że siadanie na zderzaku i mruganie długimi na drodze szybkiego ruchu = utrata prawa jazdy. Normalnych ludzi jest więcej niż tego głupiego bydła w Audi i BMW w leasingu którzy zabijają ludzi na naszych drogach. Chyba że nadal będziemy dawać się zabijać psycholom. #wypadek #a1 #samochody #motoryzacja #prawo #polska #wykopefekt
  • 50
@Wygryw_z_wyboru: no widzisz a mi na dupie na A2 ktos notorycznie siedzial, bo jak mariusze w bialych bmw 5 widzieli ze BABA jedzie drozszym samochodem to mrugali mi swiatlami siedzac na zderzaku mocniej niz stroboskop w manieczkach i absolutnie MUSIELI mnie wyprzedzic nie mogac poczekac 2 sekund az sama skoncze wyprzedzac tira jadac 140/150, sami cisneli minimum 200, to samo dzieje sie w jezdzie po miescie - jeden pas, ograniczenie do
@cr6d @ewelinulla @DrCieplak: wystarczy za przekroczenie prędkości "ograniczenie x2" permanentny zakaz prowadzenia pojazdów bez możliwości uchylenia + odcinkowy pomiar na każdym odcinku autostrady co drastycznie zmniejszy liczbę wypadków.
@good: To wyprzedzanie tira z prędkością 100kph to jest absolutnie marginalne zjawisko, a poganiacze piszą jakby to była norma. W tym roku coś takiego widziałem na autostradzie dokładnie jeden raz.
@programista15cm:

problem jest pewne taki, że to Te chamy odpowiadaja za większość pkb


Tak, tak wiadomo że ci debile za kółkiem to elita tego kraju. To już kolejny wpis pod którym cię widzę i znowu bronisz jakichś debili bo sam robisz podobnie i za każdym razem albo piszesz ile to ty albo oni zarabiają xD

A te 15 cm w nicku to chyba też nad wyraz i leczenie kompleksów xD