Wpis z mikrobloga

@Lepo1820: Czym się różni krzywda fizyczna od psychicznej, że klasyfikuje fizyczną jako grubą przesade? Maltretowanie, prześladowanie i nagabywanie całej grupy przeciwko jednej osobie jest lepsze od straty materialnej? Idź na terapie szczoch. W ogóle mi cie nie żal. Mam nadzieje, że Łucji życie wynagrodzi wszystko co musiała przejść z tymi #!$%@?.
  • Odpowiedz
Nie znam sie za bardzo na instargramach itp. ale dlaczego chlop ma ustawione zeby mu wysylac anonimowe wiadomosci, w momencie gdy caly internet go hejtuje? Jaki jest w tym cel? Chyba, ze sam sobie wyslal ta ,,ostrzegawcza" wiadomosc. Liczy na litosc? Wiadomo psycholi nie brakuje ale dla mnie smierdzi to ustawka.
  • Odpowiedz
@Lepo1820: Mocno hejtuję hejt i tego typu akcje. Można, a nawet trzeba, krytykować, wytykać zło, ale niszczenie komuś mienia czy grożenie jest jeszcze gorsze, niż to, co się wyprawia w hotelu. Dajcie spokój z tym informowaniem pracodawców. Owszem, nie należy promować zła, ale robienie linczu jest również złem. Nie bierzmy przykładu z mieszkańców hotelu i nie zamieniajmy się sami w hejterów
  • Odpowiedz