Wpis z mikrobloga

Poznałem przyczynę wypadku na A1.
To tzw. niedoyebanie mózgowe, i zapiehdalanie bez zważania na innych uczestników ruchu drogowego.
Wczoraj jechałem przez miejsce tragicznego wypadku, w którym sebek zabił i spalił żywcem bogu ducha winnych dwoje ludzi, i ich dziecko.
Ja równiez jechałem z żoną, i różowym bomblem, kilkaset metrów przed feralnym miejscem, gdzie zaczyna się trzypasmówka.
Flixbus o nr. NE2600F zajechał mi drogę niemal zahaczając o mnie.
Tam było z 40cm, przy prędkości ok 100km/h.
Zajechał mi drogę spychając i prawie zahaczając, tylko po to, by mi potem zahamować przed nosem.
Ale ch#j z tym, mi się akurat nic nie stało, bo zwolniłem by gość mnie nie zepchnął.
Natomiast w drugim filmiku macie miejsce owego tragicznego wypadku. Widać dokładnie ślady opon, co kto i jak, oraz miejsce w którym spłonęła tamta rodzina, i gdzie wylądował zyeb w bmw.
Jakoś dziwnie czuję podskórnie, że tamten wypadek równiez zaczął się w miejscu gdzie dwupasmówka przechodzi w trzypasmowe lotnisko do zapiehdalania bez umiaru.
Pośpiech poniża, jak mawia Z. Łomnik.
Ps. Ja to nawet wiem, na czym się skończą te całe śmieszne ustalenia-
bmw owszem, brało udział w wypadku. No tego już chyba kuhwa nie zatuszują, prawda?...
Otóż z jakichś powodów kia wpadło w barierki :o a bmw ratując życie, próbowało ominąć cały ten ambaras.
Tak będzie, nie zmyślam.

#smiertelnewypadki #wypadek #afera #policja #stopcham #polskiedrogi #bandycidrogowi #motoryzacja #lodz #wypadki #bekazpodludzi #seba #bmw
dos_badass - Poznałem przyczynę wypadku na A1.
To tzw. niedoyebanie mózgowe, i zapieh...
  • 38
  • Odpowiedz
@dos_badass: Widać dokładnie ślady gum tego drugiego auta czyli BMW - jakby samo chciało pomóc w ustaleniu toru jazdy. Nie jechało widać po najszybszym pasie, tylko przywaliło na środkowym, odbiło się i przejechało jeszcze kilkaset metrów hamując albo w poślizgu. Dalej w obrębie środkowego pasa.

Zrobiłbym z tego drugiego filmu znalezisko.
  • Odpowiedz
  • 4
Zrobiłbym z tego drugiego filmu znalezisko.


@takJakLubimy: a jesli ci sie chce, to rob.
Nie mam nic przeciwko, wazne by naglasniac i nie pozwolic umrzec sprawie.
Po prostu na fonie jestem, a i nie mam kiedy zrobic tego.
  • Odpowiedz
@dos_badass: Czyli patrząc po śladach i pamiętając pierwszy filmik wygląda mi to, ze BMW cisnęło grubo na lewym. Kia też na nim była, Kia nie ogarnęła, że leci pocisk, za wolno zaczęła zmieniać pas,.dostala długimi, BMW chciało przeskoczyć środkowym ale wtedy już Kia na nim była i dostala strzała w Tyl.
  • Odpowiedz
Tam było z 40cm, przy prędkości ok 100km/h.

Zajechał mi drogę spychając i prawie zahaczając, tylko po to, by mi potem zahamować przed nosem.


@dos_badass: debil, ale też nie dramatyzuj. Ani to nie było 40cm, a metr albo i więcej, a do tego nie wiem co rozumiesz przez spychanie, ale nie ruszyłeś się ani trochę w prawo. Mało tego, w momencie jak on zaczął zjeżdżać na prawy pas, to ty zjechałeś
  • Odpowiedz
@dos_badass: pierwszy raz widzisz wyprzedzający autobus na autostradzie? Autobusiarze jeżdżą jak #!$%@?, wjeżdżają przed maskę i wymuszają pierwszeństwo.
Kia też miała pierwszeństwo. Wolisz mieć kodeks po swojej stronie, czy zdrowie własnej rodziny?

Chcesz dbać o bezpieczeństwo rodziny, to może zamiast patrzeć na kodeks (przecież nie może Ci zajechać drogi/siedzieć na zderzaku) patrz realnie i jak widzisz autobus, to w razie potrzeby przyspiesz na tyle, żeby Cie te autobusy nie wyprzedzały, a
  • Odpowiedz
@dos_badass: Czasem myślę,że to trochę przez to,że jest zgoda ponad podziałami na #!$%@? lewym pasem. Jeżeli wyprzedzasz kogoś przepisowo lewym a za tobą służbowa skoda już mruga,żebyś zjechał i jest "na zderzaku" to sporo kierowców się zestresuje i będzie szukać miejsca na prawym.
  • Odpowiedz
ale też nie dramatyzuj. Ani to nie było 40cm, a metr albo i więcej, a do tego nie wiem co rozumiesz przez spychanie, ale nie ruszyłeś się ani trochę w prawo


@bidzej: to są ludzie którzy jeżdżą "przepisowo i bezpiecznie" ( ͡° ͜ʖ ͡°) którzy zawsze się plują do tych co przekraczają prędkość w wątkach na wykopie

A potem jak jedziesz nawet przepisowo na ekspresówkach lub autostradzie
  • Odpowiedz
Autobusiarze powinni mieć zakaz wyprzedzania tak samo jak tiry.


@Yurakamisa: mówiłem o osobówkach akurat ale ten temat jest trochę bardziej skomplikowany. Nie możesz zakazać każdemu wyprzedzać, busy często jednak jadą szybciej
  • Odpowiedz
  • 0
@SpalaczBenzyny:
@r5678 latam często A1, czy to wawa, czy łódź.
tam zwykle 120-140, choć szybszych przepuszczam, wiadomo. xD
teraz jechałem z rodzinką, i se chilowałem 100. oczywiście równo z kuwetami, bo one czesto i tak naginają. ;)
ale jak widać, nie da się, #!$%@?. no nie da. bo się musiał wyebać flixem.
przeglądałem kamerkę, i ja gościa już w centrum łodzi widziałem, jak zajechał jakiejś babce, tez przy zmianie pasa.
ps.
dos_badass - @SpalaczBenzyny: 
@r5678 latam często A1, czy to wawa, czy łódź.
tam zwy...

źródło: 13058158.AVI_snapshot_00.52.326

Pobierz
  • Odpowiedz
@bidzej: przerwał mu bezpieczny odstęp, zmuszając kierowcę do hamowania celem jego odzyskania. Za to powinien być mandat i powiedzenie w twarz kierowcy autokaru, że jest dzbanem i debilem, więc powinien oddać prawko
  • Odpowiedz
@dos_badass: patrząc na ślady na jezdni na 100 przypadkowych osób chyba tylko jedna mogłaby powiedzieć że rozbite bmw nie miało nic wspólnego z wypadkiem kia. tą osobą byłaby jakaś osoba z policji w piotrkowie
ku.wa gdzie ja żyję
  • Odpowiedz