Wpis z mikrobloga

Ojezu, jakie to piękne uczucie :D

Dziewczyna z którą się spotykam od paru miesięcy, a w której prawie od razu się zakochałem, dzisiaj w końcu powiedziała że też mnie kocha <3

Poznać kogoś takiego jak ona, według mojego gustu czy preferencji tak bliskiego ideału jak tylko można, to sytuacja jaka nie zdarza się często. A gdy do tego okazuje się, że taka osoba odwzajemnia moje uczucia, to mniej więcej jakby wygrać w totka przy rekordowej kumulacji. Nie do opisania.

#rozowepaski #zwiazki #milosc
  • 145
  • Odpowiedz
Poznać kogoś takiego jak ona, według mojego gustu czy preferencji tak bliskiego ideału jak tylko można, to sytuacja jaka nie zdarza się często.


@Virsky: widzę dwa wielkie kłamstwa w tym jednym zdaniu, ale sam zdasz sobie z tego sprawę za kilka miesięcy. Życzę Ci jednak, abym się mylił :)
  • Odpowiedz
Pierwszy raz przeżyliśmy po 4 miesiącach związku. Zakochałem się sercem na długo przed tym nim qtas mógł w ogóle dojść do słowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Virsky: XD leki, dziecięce zauroczenie i dysfunkcje seksualne. Zapinaj pasy :D
murdoc - >Pierwszy raz przeżyliśmy po 4 miesiącach związku. Zakochałem się sercem na ...

źródło: 55c57c6f22952_o_large

Pobierz
  • Odpowiedz
@Virsky: ja poznałem na bumble fajną młódkę ale tylko piszemy jak na razie. Szkoda, że moja depresja nie pozwala mi na ćwiczenia, wyjścia na spacer i zadbanie o ciało. To też atakuje relacje i moje samopoczucie. Nie wiem, ale dziewczyna ma takie ciekawe dopasowania że mną
  • Odpowiedz
@DJ_QBC zgodzę się z tobą, asekuracyjnie chodzę do psycholog. Aby znowu się nie w pierniczyc w problemy i poukładała w glowie. Wiesz każdy gdzieś tam patrzy na plusy i minusy i na przyszłość z drugą osobą.
  • Odpowiedz
znalazłem kogoś jak byłem na samym dnie, w momencie bardzo bardzo złych chwil gdzie reszta się odwróciła.


@krzysztof48: wiele razy czytałem o tym schemacie. Naprawdę tak bardzo opłaca się być na dnie. Przykładowo walić wódę do oporu latami dla jakiejś baby?
  • Odpowiedz
@Virsky: Nie wypaliły jej backupy z tindera to wstawiła sobie czarne tło (bo dezaktywacji nie umie - a może coś wpadnie) I teraz gra gierkę z Tobą ale jak tylko się #!$%@?, wróci na Pidner po swoje opcje #p0lka.
  • Odpowiedz
@Virsky zdarza się, gratuluję i powodzenia życzę by trwało jak najdłużej. Ze swoją drugą połówką spędziłem 18 z 34 lat swojego życia już i nadal czuję się tak samo dobrze. Po latach chemia przechodzi w ciekawe uczucie pewności, wsparcia i trochę takiej bratniej duszy. ciężko to opisać, ale życzę wam tego samego.
  • Odpowiedz