Wpis z mikrobloga

Ojezu, jakie to piękne uczucie :D

Dziewczyna z którą się spotykam od paru miesięcy, a w której prawie od razu się zakochałem, dzisiaj w końcu powiedziała że też mnie kocha <3

Poznać kogoś takiego jak ona, według mojego gustu czy preferencji tak bliskiego ideału jak tylko można, to sytuacja jaka nie zdarza się często. A gdy do tego okazuje się, że taka osoba odwzajemnia moje uczucia, to mniej więcej jakby wygrać w totka przy rekordowej kumulacji. Nie do opisania.

#rozowepaski #zwiazki #milosc
  • 145
  • Odpowiedz
@Virsky: gratki. Mam dla ciebie tylko jedna rade - nie sluchaj rad wykopkow (tak,wiem, tez jestem wykopkiem, wiec paradoks). Zycze wam duzo szczescia i mnostwa wspanialych chwil razem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kolarzino: jestem świadomy nawet bardziej niż teoretycznie powinienem gdyby podsumować całość moich obserwacji, wniosków i otrzymanych informacji. Wciąż jednak podtrzymuję opinię :) na ten moment chyba tylko losowa fluktuacja kwantowa musiałaby coś kompletnie poprzestawiać w jej mózgu, żeby mogło się stać coś co zmieni moje zdanie.
  • Odpowiedz
@Virsky poczekaj tak ok 2 lat od poznania.. Przejrzysz na oczy z tym swoim ideałem jak przejdzie te młodzieńcze podniecenie i zaczniesz dostrzegać wady :)
  • Odpowiedz
  • 13
@dorodny_kebab @thighslapper0 @murdoc @vanitydomain: a wiecie co wam powiem, co jest najlepsze w tym kontekście? Gdy się poznaliśmy, byłem na lekach kompletnie wytłumiających libido. Pierwszy raz przeżyliśmy po 4 miesiącach związku. Zakochałem się sercem na długo przed tym nim qtas mógł w ogóle dojść do słowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Ojajebiren_macherien:

powodzenia, ale pamiętaj żeby nie dać sobie wejść na głowę, mieć swoje zdanie i nie zmieniać się teraz po Nią. Jeżeli o tym zapomnisz to może się okazać że pokochała innego faceta, niż ten którym się stałeś


Właśnie co wspaniałe, to jest taka osoba która widząc zalążki takiego zachowania, sama by mnie poinformowała że coś takiego widzi i upewniłaby się że robię to w wyniku świadomego wyboru spowodowanego moimi
  • Odpowiedz
ja znalazłem kogoś jak byłem na samym dnie


@krzysztof48: to niestety dobry moment żeby sobie zrobić kuku, bo trafiają się wtedy często osoby które mają dużo problemów, no i delikatnie mówiąc kończy się to kiepskimi związkami, ale jeżeli miałeś inaczej to tylko pogratulować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Virsky: Zazdro. Fajne uczucie, motylki w brzuchu, stercząca pała. Jednak doświadczałem częściej zawodu miłosnego. To uczucie porównywalne do sytuacji, kiedy myślisz że zajebiście napisałeś egzamin na studiach po czym wchodzisz na USOS, a tam #!$%@? na czerwono.
  • Odpowiedz
@Virsky: mordo, na spokojnie, nie podpalaj się. jak będziesz taki zajarany jak 13 latek to szybko jej się odwidzi xD teraz tylko nie zapomnij codziennie rano pisać pierwszy, pytać jak się czuje, co jadła itd xD PO PROSTU ZWASZKA RYJU JA CIĘ PROSZĘ OK
  • Odpowiedz
ona, według mojego gustu czy preferencji tak bliskiego ideału jak tylko można


@Virsky: unikać jak ognia takich kobiet, wcześniej czy później wyczuje że Ty dla niej wszystko i zrobi z Ciebie szmatę
Wybierz kobietę w Twoim guście ale tak której powiesz nie jak trzeba
  • Odpowiedz