Wpis z mikrobloga

Właśnie "zwyzywałem" #rozowypasek Napisałem jej, że za 5 lat będzie miała 40 i żeby się w końcu ogarnęła. Chciałem jej letko wbić szpilę, tak jak #rozowepaski robią to nam #niebieskiepaski (w rzeczywistości ma 33). I wiecie co... ogarnął mnie po tym taki kac moralny, że zrobiłem jej przykrość, mam poczucie winy.

I naszło mnie pytanie. Dlaczego różowe w swej #logikarozowychpaskow nie mają skrupułów poniżać w nawet nie-zawoalowany sposób, a tutaj chłop dodał babie 2 lata i już czuje się z tym źle? Bo poza tym, mam racje jak baba nic z życiem nie robi, nie ma pracy, pije sobie w trakcie tygodnia i się nosi jak królewna.

Serio, poczułem się podle jak zagrłem w ten sam sposób w jaki grają różowe.
#zalesie #realacje #zwiazki #psychologia #feels
  • 74
w twojej bierno-agresywnej postawie?


@jakismadrynickpolacinsku: nie jestem bierno-agresywny. Wręcz przeciwnie, aktywnie staram się Ci pomóc.

Wydaje mi się, że jesteś tatusiem córci i chcesz się zabawić w zbawcę. Zgadłem?


@jakismadrynickpolacinsku: absolutnie nie, nie mam dzieci i mieć ich nie będę. Nie mam zamiaru też nikogo bronić. Stwierdziłem tylko że skoro jej się należało to jest ok, mimo to masz wyrzuty sumienia co wskazuje że jej się należało. Szpili na 99%
, mimo to masz wyrzuty sumienia


@aarahon:
Z powodu przekroczenia norm społecznych, programowania społecznego.

Szpili na 99% ci nie wbiła

Ktoś tu nie zna kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zagrasz do jej bramki, to cię zniszczy. Np. nie powiesz "cześć" pani lat 40. Tylko dziem dobry i już ma powód ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nieraz spotkane.
Nie zagrasz do jej bramki, to cię zniszczy. Np. nie powiesz "cześć" pani lat 40. Tylko dziem dobry i już ma powód ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nieraz spotkane.


@jakismadrynickpolacinsku: nigdy tak nie miałem ;)

Z powodu przekroczenia norm społecznych, programowania społecznego.


@jakismadrynickpolacinsku: a jaką normę społeczną przekroczyłeś? Społeczeństwo cię zaprogramowało żebyś nie dokuczał komuś bez powodu i teraz masz za swoje.
a jaką normę społeczną przekroczyłeś? Społeczeństwo cię zaprogramowało żebyś nie dokuczał komuś bez powodu i teraz masz za swoje.


@aarahon:
Jest narracja, że kobiety są słabsze i się im ustępuje. Wiem, bo niejednokrotnie tego doświadczyłem (i pewnie nie tylko ja). W szkole, przedszkolu i na linii ja- siostra.