Wpis z mikrobloga

@Misticmac: co ma karma do tej sytuacji? XD ukradła to logo czy tam przywłaszczyła czy nie? A potem chciała manipulować na video, że wcale to nie jest ważne. Akurat na ręce największych youtuberów trzeba zawsze patrzeć, teraz wardęga dostał się do mainstreamu i patrzy się na jego ręce, to normalne xD różnica jest taka, że oni nie robią N video o tym aby pokazać, że było inaczej niż w rzeczywistości, na
@NewBlueSky: Ukradła LOGO. Ok, nie pochwalam, ale tutaj co drugi na tagu kradnie transmisje PPV i nikt nie widzi problemu. Są przewinienia mniej i bardziej rażące. Przewinienie Wersow jest dość małego kalibru, a przewinienia Wardęgi dużego.
@Kroledyp: ja jestem enjoyerem logiki/socjologii. Jestem wolny od wpływów innych ludzi, dlatego wyśmiewam wszystkich, którzy nie używają logiki. Czyli tutaj was.

Za bardo skupiacie się na personalnych aspektach. Jako logik widzę poprzednią sytuację jako "kanał commentary" vs "duży twórca internetowy". Gdzie w role wcielają się jednostki. Nie mam emocji do jednostek.

Teraz wardęga nie ma już kanału commentary (zawiesił tą działalnosć, niewątpliwie trzepie kasę w połączeniu z FAME/MOVE i Boxdelem/itd) i
@NewBlueSky:

Tylko zreflektowali się całkiem szybko, a nie tak jak Wersow unikają prawdy i kłamią. Wardęga i inne kanały commentary ustaliły kiedyś znacznie lepsze konsekwencje, teraz youtuberom nawet nie opłaca się kłamać tak jak to robiła Wersow, bo sytuacje Fagaty itp i tak pokazują, że jak przeprosisz to żyjesz dalej i nie musisz się meczyć z tym kłamaniem itd.


Ale co Ty gadasz xD Wardęga przecież od lat kłamie na różne
Ale co Ty gadasz xD Wardęga przecież od lat kłamie na różne tematy, po prostu przyłapany na kłamstwie mówi, że "źle to zinterpretowałeś" albo "mi chodziło o to..."


@Kisioj: konkretny przykład, w sensie każdy człowiek może tak zrobić, jedni nieświadomie, inni celowo. Nie ma ludzi idealnych. Skupmy się na konkretnych manipulacjach, a nie na "ludziom zdarza się mylić" XD

Polecam polecam serię Wardęga kłamczuszek: https://www.youtube.com/@watahapolyka

Z rzeczy, które mówił na konferencji
@NewBlueSky:
Większość przykładów jest w formie filmowej, na wielu różnych kanałach, więc jak nie oglądasz to nic dziwnego, że o tym nie wiesz XD
Dam Ci tylko jeden, świeży przykład bo skoro Tobie nie chce się oglądać argumentów w formie filmików, to mi się nie chce z Tobą pisać.

Przykład.
Wardęga w ostatnim odcinku GOATS przed walkami powiedział dziewczynom, że zasady walki są takie, że można podtapiać do 20 sekund. W
Większość przykładów jest w formie filmowej, na wielu różnych kanałach, więc jak nie oglądasz to nic dziwnego, że o tym nie wiesz XD


@Kisioj: Oczywiście, że nie oglądam, bo jestem enjoyerem logiki/socjologii. A nie prowadze krucjaty personalnej przeciwko wardędze jak wy, bo nie mam kompleksów xD

Tobie nie chce się oglądać argumentów w formie filmików, to mi się nie chce z Tobą pisać.


@Kisioj: no nie, jest różnica między jednym
@NewBlueSky: dobra, Ulfik, przeloguj sie


@Kisioj: nie myl mnie ze zwierzetami, jestem dla was czyms w rodzaju boga. Miec skill w logice/socjologii sprawia ze jestem nadczlowiekiem w porownaniu do waszych kompleksów i personalnej krucjaty.

Zluzujcie majty i skupcie się na logice. A nie personalnych kompleksach. Jeśli byście nie byli zakompleksionymi hejterami to może ktoś by was kiedyś wziął na poważnie, a tak swoim marnym modus operandi zakupoujecie się we własnych
@Kisioj: nie, tak w rzeczywistosci jestem po prostu logikiem. Ale ten obraz nadczlowieka to wymóg, mając za dużo stycznosći z biedą umysłową trzeba wam powiedzieć wprost, że nie rozumiecie logiki i wskazać gdzie popełniacie błędy, co implikuje, że jestem od was lepszy. A ten mem to klasyczny pokaz strachu jednostki gorszej xD
ja jestem enjoyerem logiki/socjologii. Jestem wolny od wpływów innych ludzi, dlatego wyśmiewam wszystkich, którzy nie używają logiki. Czyli tutaj was.


@NewBlueSky: To trwa już od lat jak piszesz takie bardzo dziwne rzeczy i wyciągasz wnioski logiczne na poziomie dwunastolatka, pamiętam jakoś w święta gdzie była drama o logo dałem babie poczytać swoją drogą psycholog i stwierdziła, że jesteś poważnie zaburzony i wypadało by szybko zdiagnozować bo to jest bardzo niebezpieczne gdy