Wpis z mikrobloga

@T_W_O_J_S_T_A_R_Y ja sam mam dysgrafię, beka jak ludzie sobie uświadamiają, że nie jestem w stanie tak samo się podpisać 10 razy pod rząd xd Dokumentację bankową też uzupełniam drukowanymi, mega się starając, dlatego chwalę sobie komputeryzację jako najlepszy proces wszechczasów. Niestety tak działa mój umysł, klaszcząc w teatrze też zawszę robię to bez rytmu, źle tańczę i fałszuje nucąc, mimo to jestem miłośnikiem muzyki klasycznej. To wina skrzywionej lateralizacji - wf był
@AnonimoweLwiatko: Osoby niepełnosprawne fizycznie też są specjalnie traktowane i nie wywołuje to jakichś wielkich kontrowersji.

Aczkolwiek nie wiem jak to się ma do powyższego wpisu, bo zawiera on jedynie przedstawienie tych osób, a nie to jakie postulaty w związku ze swoimi chorobami popierają.
@zymotic: Moja koleżanka ze studiów ma stwardnienie rozsiane, żyłem pół życia obok siostry ciotecznej która od urodzenia jest upośledzona, sorry ale osoby niepełnosprawne niczego nienawidzą bardziej niż bycia traktowanym inaczej czy litości/użalania się nad nimi.