Wpis z mikrobloga

Ale UFO nie jest prawdziwe przecież.
https://science-news.co/air-force-confirms-ufo-incident-at-eglin-air-force-base-and-reports-to-us-ufo-authority-aaro/

Siły Powietrzne potwierdzają incydent UFO w Bazie Sił Powietrznych Eglin i zgłaszają się do amerykańskiego organu ds. UFO AARO

Czyli potwierdzają to co bylo mówione na przesłuchaniu w kongresie usa :D
Ktoś chciał dowodu to ma.

Eglin AFB Site C-6 to stacja radarowa Sił Kosmicznych Stanów Zjednoczonych,

Tutaj przypomnienie co było powiedziane https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/16q2qlp/a_reminder_on_rep_matt_gaetzs_comments_from_the/
#ufonapowaznie #uap #ufo
  • 21
@elukubracja_depresji:
Jest taka koncepcja jak sonda von Neumanna: https://pl.wikipedia.org/wiki/Sonda_von_Neumanna
Nawet zakładając, że kosmici nie używają żadnych nadświetlnych napędów itp. To teoretycznie od uformowania się pierwszych planet i powstania na nich inteligentnego życia do teraz, to mieliby dość czasu na opracowanie takich sond i rozsyłanie ich po galaktyce na tyle wcześnie, żeby jakieś do nas dotarły. Tzn. w takim wypadku obserwowane UFO byłyby autonomicznymi pojazdami, które zbierają o nas dane i przesyłają
@elukubracja_depresji: Z opisu teoretycznych sond von Neumanna:

Policzono, że gdyby sondy te osiągały prędkość przelotową równą 10% prędkości światła (co wydaje się możliwe przy zastosowaniu napędu jądrowego), a także raz na 500 lat zakładałyby fabrykę samoreplikujących się sond pracującą z wydajnością jednej sondy na 500 lat, to mogłyby dotrzeć do wszystkich gwiazd w Drodze Mlecznej w ciągu pół miliona lat
tylko szury z zerowa wiedza na temat kosmosu wierza w odwiedziny obcych


@elukubracja_depresji: Powiedz to rzeszom ludzi którzy pracowali w praktyce(!) przy projektach kosmicznych, w tym na kluczowych stanowiskach, wojskowym na wysokich szczeblach oraz naukowcom. No i paru prezydentom USA którzy wypowiadali się na ten temat publicznie. Przy czym od razu powiedzmy sobie jedno: "Obcy nie przylecieli z kosmosu rakietą z napędem odrzutowym". Im głębiej sięga się w temat, tym kwestia
Zamiast kpin sugeruję przejrzenie części materiałów - nie tylko z USA ale z np. ZSRR, Francji, UK, może potem z Brazylii.


@bialy100k: Wpadam czasem na jakies w necie + wypowiedzi astronautow i technikow np. nasa czy ludzi piszacych ksiazki popularno-astro-naukow i dlatego wiem z niemal 100% pewnoscia, ze nikt nas nie odwiedza;) smieci i szum informacyjny generuja tylko szury. Jak to sobie wyobrazasz, kosmici maja technologie pokonywania przestrzeni z predkoscia swiatla
@cebulowy_krezus: Nadal, maja technologie wyprzedzajaca nas o milenia a nadal nie potrafia sie przed nami ukryc, och.
A nie, czekaj, moga przed dobrymi kamerami i aparatami, a widza je radary i kamery samolotow, w ogole nieprzystosowane do takich obserwacji i zachowywania jakiegokolwiek ksztaltu obiektu, magia
tylko szury z zerowa wiedza na temat kosmosu wierza w odwiedziny obcych

Tak, szkoda ze nie zderzyly sie z teoretycznym latajacym czajniczkiem( ͡° ͜ʖ ͡°)


@elukubracja_depresji: Pisałeś, że UFO trzeba wykreślić z listy możliwości, bo jak ktoś ma wiedzę na temat kosmosu, to na 100% do nas nie dotarli. No to podałem Ci sposób w jaki mogliby tu być bez łamania naszej obecnej wiedzy nt. fizyki czy
bo jak ktoś ma wiedzę na temat kosmosu, to na 100% do nas nie dotarli.


@cebulowy_krezus: Nie pisałem tak (chyba napisałem, że 99,9%?XD)

Takie sondy mogą być osiągalne nawet dla nas za 100 czy 200 lat


Nie sądzę, taki projekt stworzy więcej problemów niż może się pozornie wydawać, jak dla mnie, to musielibyśmy mieć w 100% opanowaną technologię jakiegoś szybkiego tworzenia wszystkiego z atomów, a jeszcze przeszkodą jest czas.

Nie wiem