Wpis z mikrobloga

Nie jest tajemnicą, że 95% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła patologia, najczęściej sebki i karynki z bloków, wannabe gangsterzy albo recydywisci
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki kopiujące chore zachodnie wzorce
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).

Jak widzę typa z tatuażem to rzygać mi się chce. Oklepane na maksa motywy lasu (albo wilka) i jeszcze w takim miejscu, że z daleka wyglądają jak upaćkane smarem ręce. Czuję obrzydzenie na samą myśl jakbym ja miał mieć do końca życia takie coś na moim ciele. Osobę która decyduje się na tatuaż na całe życie porównałbym do takiej, bez obrazy, tępej krowy, która przez całe życie będzie żreć tylko zieloną trawę. Jestem w stanie zrozumieć zwierze, ale kurde człowiek? Czemu decyduje się na jeden jedyny motyw mając świadomość że może on się po kilku latach znudzić? Ludzie zmieniają ubiór, stylizacje, meble, kolory ścian bo zwyczajnie potrzebują zmiany, a wiec czemu do cholery oszpecają się tym dziadostwem na całe życie? Mam 24 lata i nie potrafię tego zrozumieć. XD

#tatuaz #tatuaze #bekazlewactwa #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #polskiedomy
daeun - Nie jest tajemnicą, że 95% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to: 
- zwykła pa...

źródło: temp_file3593227747744109977

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
No mało jest sympatycznych i inteligentnych osób, które #!$%@?ą na tatuaże. To bardziej klimat jakichś cześków z polski B, narodowców, piwniczniaków, twojego starego pijanego i babci co słucha Radia Maryja.


@neib1: to bardziej kwestia kultury, obycia i samozachowania. Inteligenta, sympatyczna osoba w życiu nie powie tego nikomu w twarz, ale swoje będzie wiedziała- po prostu zostawi to dla siebie. Natomiast głupie cześki walą prosto w mordę bo nie myślą. Na tym
  • Odpowiedz
jeśli miałeś na myśli 'prove me wrong' to pomyliłeś dialekty ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ameliniummm: to troll czy jesteś w internecie od wczoraj? bo jeszcze rozumiem, że 10 lat temu ludzie łapali ból dupy o dosłowne tłumaczenia, ale dziś? trudno mi to sobie wyobrazić
  • Odpowiedz
@daeun Ja sobię nigdy tatuażu nie zrobię, bo w Wajikrze jest to opisane werset 19:28, "Nie będziecie nacina ciała na znak żałoby po zmarłym. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan!"

כחוְשֶׂ֣רֶט לָנֶ֗פֶשׁ לֹ֤א תִתְּנוּ֙ בִּבְשַׂרְכֶ֔ם וּכְתֹ֣בֶת קַֽעֲקַ֔ע לֹ֥א תִתְּנ֖וּ בָּכֶ֑ם אֲנִ֖י יְהוָֹֽה: <


Natomiast kim ja jestem, aby oceniać innych i mówić im co mają robić z własnym życiem. Niech każdy żyje jak chce.
  • Odpowiedz
zjawisko jest takie ze wiekszosc ludzi nawet nie wie co chce wydziarac, albo googluje albo przeglada katalog w salonie. Rozumiem jakies swoje motto zyciowe, swoj cel tylko prawdziwy a nie jakies karpedijem. Moze symbol jednostki wojskowej w jakiej sie sluzylo, imie zmarlego dziecka, ok.. ale nie myszke mickey bo nie bylo lepszego pomyslu, tu nie chodzi o dziare sama w sobie tylko jej banalnosc. Tatuaz jest forma twojej ekspresji wiec jak przykladowo
  • Odpowiedz
@daeun: XDDD
Najlepsze jest to że to równie dobrze może być "konstruktywna" opinia wykopka - znaleźli się wielcy socjolodzy piwniczaki - niczym się nie różnicie od katoli "BO MI TO PRZESZKADZA TO ZABRANIAM HEH" - poznałem o wiele więcej wartościowych ludzi którzy często byli wydziarani od stóp do głów, a dziwnym trafem to właśnie od tych co nie mieli żadnych tatuaży najczęściej można posłuchać takie właśnie starcze #!$%@? jak to tutaj
Skatedog - @daeun: XDDD
Najlepsze jest to że to równie dobrze może być "konstruktywna...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Skatedog jak sie zesrał brudnopis, haha, jak taki dumny jestes z tych swoich bbazgrołów to dawaj pochwal sie nimi tutaj, przeciez są takie zajebiste xD
  • Odpowiedz
@daeun: chętnie bym podał kilka kontrargumentów ale widząc w jakiej formie to napisałeś to czuje, że grałbym z gołębiem w szachy - poprzewracałbyś wszystkie figury, nasrał na środku szachownicy i mówił wszystkim że wygrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@daeun

“@ottersideofme dokladnie, bez ładu, bez składu, jakies losowe obrazki bez jakiegokolwiek znaczenia i genezy..”

Zawsze mnie #!$%@? jak ktoś mówi o tatuażu, że musi mieć znaczenie XD a tatuaż to co? To zwykła ozdoba ciała jak kolczyki czy biżuteria. Biżuterię też ubierasz tylko taką, którą ma znaczenie? Czy zegarek ma mieć historię czy ubierasz bo ci się podoba?
  • Odpowiedz
@daeun: Największą bekę mam z mody na tatuaże więzienne czyli takie gdzie każdy jest mały i z innej parafii, czasami mają specjalnie bardzo proste kształty żeby jak najbardziej zbliżyć się do spartańskich warunków tatuaży więziennych robionych długopisem. Taki typ tatuaży nazywa się "patchwork tattoo". Podejrzewam, że za 5-10 lat zacznie się masowe usuwanie tatuaży które robiło się pod wpływem impulsu w wieku 20 lat.
stepienz13posterunku - @daeun: Największą bekę mam z mody na tatuaże więzienne czyli ...

źródło: c18d63d3d45edbdbeefdbcf5c7cc958a

Pobierz
  • Odpowiedz
@daeun klasyczny przykład zwykłej patoli, sebka, który mówi innym jak mają wyglądać, co mają robić. Człowiek o niskim ilorazie inteligencji, nie potrafiący zrozumieć, że każdy może robić co chce. Zakompleksiony na swoim punkcie, mający problem z urodą innych. Człowiek z zaburzeniem psychicznym, wynikającymi prosto z nicku.
Nie masz własnego życia, że oceniasz innych?
  • Odpowiedz