Wpis z mikrobloga

Nie jest tajemnicą, że 95% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła patologia, najczęściej sebki i karynki z bloków, wannabe gangsterzy albo recydywisci
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki kopiujące chore zachodnie wzorce
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).

Jak widzę typa z tatuażem to rzygać mi się chce. Oklepane na maksa motywy lasu (albo wilka) i jeszcze w takim miejscu, że z daleka wyglądają jak upaćkane smarem ręce. Czuję obrzydzenie na samą myśl jakbym ja miał mieć do końca życia takie coś na moim ciele. Osobę która decyduje się na tatuaż na całe życie porównałbym do takiej, bez obrazy, tępej krowy, która przez całe życie będzie żreć tylko zieloną trawę. Jestem w stanie zrozumieć zwierze, ale kurde człowiek? Czemu decyduje się na jeden jedyny motyw mając świadomość że może on się po kilku latach znudzić? Ludzie zmieniają ubiór, stylizacje, meble, kolory ścian bo zwyczajnie potrzebują zmiany, a wiec czemu do cholery oszpecają się tym dziadostwem na całe życie? Mam 24 lata i nie potrafię tego zrozumieć. XD

#tatuaz #tatuaze #bekazlewactwa #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #polskiedomy
daeun - Nie jest tajemnicą, że 95% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to: 
- zwykła pa...

źródło: temp_file3593227747744109977

Pobierz
  • 217
@daeun: Nie czytam komentarzy, tylko chcę napisać, że dwie z moich byłych, które miały dziary miały największe spustoszenie w głowie xD To oczywiście tylko subiektywna opinia i dowód anegdotyczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
typowy wyk0pek, śmieje się z księży i starych bab bo mają boomerskie poglądy, a jednocześnie sam ma takie XDD tatuaże = patologia, który mamy rok? 1993?


@MIREK_FAJFUS: Ale zgadzanie się w pewnych kwestiach z przedsoborowymi księżmi czy starymi babami nie wyklucza śmiania się z nich w wielu innych kwestiach. Ja sam nie muszę się zgadzać z teorią że tatuaże to patologia, jednocześnie uważając, że to wyglądające paskudnie gówno i w bardzo
@mamabijeatataniezyje przeciez ja tego nie definiuje, to jest jak ze sztuka.. jedne rzeczy przyciagaja ludzi i jakis obraz potrafi wrecz hipnotyzowac, jakas muzyka potrafi wywolywac w czlowieku emocje przez pokolenia a niktore obrazy lub radiowe kawalki sa jednosezonowe. Czy ktos to definiuje? ktos to okresla?
Podobnie jest z mowa czy to poezja czy jakimis sentencjami. Ludzie naturalnie wyczuwaja glebie sensu i kiczowatosc, to nie tylko kwestia opini. Mozesz umiescic kicz na swojej