Wpis z mikrobloga

Nie jest tajemnicą, że 95% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła patologia, najczęściej sebki i karynki z bloków, wannabe gangsterzy albo recydywisci
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki kopiujące chore zachodnie wzorce
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).

Jak widzę typa z tatuażem to rzygać mi się chce. Oklepane na maksa motywy lasu (albo wilka) i jeszcze w takim miejscu, że z daleka wyglądają jak upaćkane smarem ręce. Czuję obrzydzenie na samą myśl jakbym ja miał mieć do końca życia takie coś na moim ciele. Osobę która decyduje się na tatuaż na całe życie porównałbym do takiej, bez obrazy, tępej krowy, która przez całe życie będzie żreć tylko zieloną trawę. Jestem w stanie zrozumieć zwierze, ale kurde człowiek? Czemu decyduje się na jeden jedyny motyw mając świadomość że może on się po kilku latach znudzić? Ludzie zmieniają ubiór, stylizacje, meble, kolory ścian bo zwyczajnie potrzebują zmiany, a wiec czemu do cholery oszpecają się tym dziadostwem na całe życie? Mam 24 lata i nie potrafię tego zrozumieć. XD

#tatuaz #tatuaze #bekazlewactwa #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #polskiedomy
daeun - Nie jest tajemnicą, że 95% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to: 
- zwykła pa...

źródło: temp_file3593227747744109977

Pobierz
  • 217
@daeun: Obstawiam, że to bait żeby ztriggerować ludzi, ale fakt żeby czepiać się kogoś o tatuaże to trzeba mieć bardzo niski social skill, być aspołecznym albo nienawidzić ludzi tak po prostu. Piszę to jako osoba bez tatuaży.
@van-der-staas we wpisie nie ma bezpośredniej obrazy, tylko to jak OP postrzega zjawisko. Moim zdaniem takie wpisy są pożyteczne - raz, że jest to przeciwwaga do wszechobecnej aprobaty tatuaży, dwa - pewnie OP podobnie jak ja uważa, że jest to szkodliwe zjawisko. Pewnie, że każdy jako jednostka jest wolny i może robić co chce - może skaryfikować swoje ciało, ćpać czy prowadzić rozwiązły seksualnie tryb życia. Ale promowanie tego - jak obecnie
@daeun: ciekawiłoby mnie badanie wśród ludzi z tatuażami po 10, 20, 30, 40 latach czy są zadowoleni ze swojej decyzji zrobienia tatuażu xD domyślam się jakie byłyby wyniki. Po prostu tacy ludzie nie myślą tak perspektywicznie, tylko na miesiąc, max rok do przodu.
@daeun: +1, tak jak na zdj we wpisie ani to ładnie wygląda ani nie ma sensu a potem za kilka lat przestanie się lasce podobać i weź to usuń xd Nie rozumiem takiego sensu tatuaży xd
@PrzegrywWegetacjaTakaSytuacja

@van-der-staas: przecież nikogo nie obraził, napisał prawdę XD już o prawdę sie obrażacie snowflejki? XD


Mnie to nie dotyczy, mam gdzieś co i kto robi ze swoim ciałem. Nazywa ludzi debilami, chorymi psychicznie, patologią, itd. Rzeczywiście to nie jest nic obraźliwego. Wiesz, nawet jeśli to prawda to wciąż jest to obraźliwe. Jest różnica między powiedzeniem, że ktoś jest rudy a nazwaniem go zakompleksionym patusem. A skoro zadaje później pytania i
@van-der-staas: ale co złego w powiedzeniu o patusie że jest patusem? co w tym obraźliwego? Najczęściej taka osoba zdaje sobie z tego sprawę, a jeżeli nie to pomaga jej w ten sposób.

Rozumiem że jak ktoś jest łysy i ktoś go nazwie łysym to też jest obraźliwe? XD Ja gdybym był łysy i ktoś by mnie tak nazwał to bym sie nie obraził bo stwierdził po prostu fakt, ale ja nie