Wpis z mikrobloga

Nie jest tajemnicą, że 95% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła patologia, najczęściej sebki i karynki z bloków, wannabe gangsterzy albo recydywisci
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki kopiujące chore zachodnie wzorce
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).

Jak widzę typa z tatuażem to rzygać mi się chce. Oklepane na maksa motywy lasu (albo wilka) i jeszcze w takim miejscu, że z daleka wyglądają jak upaćkane smarem ręce. Czuję obrzydzenie na samą myśl jakbym ja miał mieć do końca życia takie coś na moim ciele. Osobę która decyduje się na tatuaż na całe życie porównałbym do takiej, bez obrazy, tępej krowy, która przez całe życie będzie żreć tylko zieloną trawę. Jestem w stanie zrozumieć zwierze, ale kurde człowiek? Czemu decyduje się na jeden jedyny motyw mając świadomość że może on się po kilku latach znudzić? Ludzie zmieniają ubiór, stylizacje, meble, kolory ścian bo zwyczajnie potrzebują zmiany, a wiec czemu do cholery oszpecają się tym dziadostwem na całe życie? Mam 24 lata i nie potrafię tego zrozumieć. XD

#tatuaz #tatuaze #bekazlewactwa #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #patologiazewsi #polskiedomy
daeun - Nie jest tajemnicą, że 95% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to: 
- zwykła pa...

źródło: temp_file3593227747744109977

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
  • 4
@wezsepigulke tatuaże nie mogą być fundamentem osobowości. Chylińska nie miała tatuaży w czasach ONA, a mam wrażenie że miała większą osobowość niż teraz. Obecnie jest jakąś karykaturą samej siebie.
  • Odpowiedz
@Cauldron Chyba nie widziałem nigdy narzekania na osoby takie jak Ty. Taki tatuaż jest super rozwiązaniem potrafiącym ukryć pewne wady i różnica pomiędzy takimi osobami jak Ty a tymi co sobie ciało nimi obrzucają bo taka moda i chcą być jak inni to zupełnie inna kwestia.
  • Odpowiedz
  • 3
Znów to ktoś sie daje baitować na wpisy dauna xD widać że stara gwardia wykopu tu juz nie zagląda a nowe patusy z famemma nie kumają kto i co
  • Odpowiedz
@daeun masz 24 lata i już zachowujesz jak Janusz. Od dawna mówię, że pokolenie typowo internetowe to kalka Januszy, nawet ten sam sposób ubierania jak latach '90.
Niech każdy robi co chce, ty nie rozumiesz tatuaży, a uwierz mi, że znajdzie się podobne grono które nie rozumie czegoś co ty lubisz.
  • Odpowiedz
@daeun:
podpisuje się pod tym!
jak to w ogóle wygląda... jakieś z dupy różne dziwne malowanki...a najlepsze, jak widzę taką patusiarę z dzieckiem...
już sobie wyobrażam, jak idzie po syna do szkoły albo na zebranie i każdy na nią patrzy, jak na małpę w zoo
  • Odpowiedz
Czemu decyduje się na jeden jedyny motyw mając świadomość że może on się po kilku latach znudzić?

@daeun: Czemu miałby mi się znudzić? Od pojawienia się w głowie idei na mój pierwszy tatuaż do jego realizacji minął jakiś rok czasu, tyle czasu kminiłem wszystkie za i przeciw.
Stary tatuaż można zakryć nowym tzw cover. Robi tak dużo ludzi co w latach 90-00s wytatuowali sobie tribale bo były wtedy popularne.
Przykład na
SzycheU - >Czemu decyduje się na jeden jedyny motyw mając świadomość że może on się p...

źródło: photo_2021-06-07_13-15-24-600x600

Pobierz
  • Odpowiedz
Najgłupszym zachodnim wzorcem to jest wrzucanie w neta swoich osobistych frustracji z określeniami jak "nie jest tajemnicą", "brutalna prawda", "fakt nie opinia" itd.

Wynika z zupełnego niezrozumienia czym jest "fakt" chyba.

U mienia 0 tatuaży, zanim ktoś spróbuje sztandarowej głupiej riposty że "prawda boli, brudnopisie" XD
  • Odpowiedz
@daeun zdarza się że tatuażem zakrywa się blizny itp. jako forma po prostu ukrycia wad/ niedoskonałości cery.

btw #!$%@? mnie obchodzi co kto robi z własnym ciałem.
  • Odpowiedz
@daeun powinni tego zakazać ustawą!

Ale wtedy to zdelegalizować wszystko co brzydkie. Na pierwszy ogień grubasy i brzydkie mordy przegrywów z wykopu ;)
  • Odpowiedz