Wpis z mikrobloga

@Szufelka: @Asousino @ElPrimo Tutaj jest historia jednego z wykopków: https://tvn24.pl/wroclaw/dzierzoniow-30-latek-przyznal-ze-podcial-gardlo-swojej-dziewczynie-5128961

@Jaqubson może być drugim takim Mirkiem a może być 13 letnim maciusiem „żartującym” sobie w internecie. Jeśli jest tym pierwszym to potecjalnie można uratowac komuś życie lub zdrowie.
Jeśli jest Maciusiem to na kogo wyrośnie taki patus? Jak on się musi zachowywać w szkole? Jak traktuje rówieśników? Jego pozostałe wpisy tez nie sugerują żeby był aż takim małolatem.
Jeśli ktoś coś z tym zrobi i osoba zostanie namierzona to wizyta dzielnicowego będzie sygnałem alarmowym dla rodziców, że może trzeba zająć się dzieckiem. Ostatnio nie robiłem afery bo typ nazwał mnie śmieciem i kilkoma innymi epitetami, słyszałem różne obelgi, lepsze czy słabsze trolle ale wypisywanie prywatnych wiadomości o cięciu czy maczetach w żadnym wypadku nie jest zabawne a raczej świadczy o problemach osoby
#famemma
  • 14
  • Odpowiedz
@Olo92: Nikogo tutaj nie bronię, zwracam tylko uwagę, że bardzo nie ładnie jest wycierać sobie ryj i mieszać do jakichś śmiesznych wojenek na wykopie kogoś, kto nie ma możliwości zabrania samodzielnie głosu.
z fartem
  • Odpowiedz
@ElPrimo: powiedziałem już wszystko co miałem w tym temacie do powiedzenia, nie będę się zniżał i prowadził gównoprzepychanek w internecie
z fartem
  • Odpowiedz
@ElPrimo osoba, która broni mordercy, który z zimną krwią pozbawił kogoś życia nie jest w stanie w jakikolwiek sposób mnie dotknąć ponieważ nie mam w zwyczaju przejmować się zdaniem takich chodzących kreatur. I wyprzedzając ewentualne komentarze jakiegoś obrońcy uciśnionych - mam gdzieś fakt, że nigdzie nie napisał wprost, że go broni. Personom takim jak ten śmieć (mam na myśli mordercę) należy się ostracyzm społeczny i wszystkie dostępne formy cierpienia a nie spuszczanie
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: no okej, ja wcześniej nie widziałem tych wiadomości o cięciu matki, ja bym to olał bo to jakiś gówniarz z koprem pod nosem, który prędzej by się matce spowrotem do pochwy schował niż podszedł do kogoś w realnym życiu, natomiast no rozumiem o co tobie chodzi
  • Odpowiedz