Wpis z mikrobloga

Czemu w New Balance jestem takim leszczem w walce bronią. I tak idę w magię a ten Magic Returning mocno pomaga w tym, ale sam fakt.

Siły 60, broń 75 obrażeń, 32 skilla jednoręki a najemnikom odbieram 5 hp i zero kryta a oni mają mnie na 3 strzały.

Wtf.

Poziom normalny z nSnc jakby co

#gothic #returning
  • 8
@FotDK: Po 5 bijesz? Nie wyolbrzymiasz trochę? Wiem, że tylko trochę bo najemnicy to nie jest ten poziom jeszcze coś masz. NB przesuwa dość mocno zakres mobków które na danym poziomie możemy klepać. W NK nawet, młode szczury i gobliny robimy na poziomie zero. W NB od nich uciekamy. W NB na 5 klepiemy młode szczury w NK już wilki itp
@Antorus no średnio mi się opłaca od nowa

Poza tym byle magicznym pociskiem 30 obrażeń rozwalam na kilka strzałów większość, co to ma do broni jednoręki.
@Titsuman serio po 5, chyba przejdę na dwuręczne szybko z jakimś zatrucie, zawsze jakiś gnat był u mnie uzupełnieniem magii, jeśli ktoś w NB chce iść woja to mu współczuję, chyna że absolutnie wszystko idzie w siłę na początku....

Aż zobaczę jakie staty ma Jorvsky bo idzie mu ok a jedzie halabardą
@FotDK: jak już ciśniesz to Magic Rebalance to się przygotuj na to, że ten submod po prostu nie jest pod melee. Nie wiem czy nawet było to porządnie przetestowane, bo w grze jest od #!$%@? afiksów które ci po prostu wlepiają obrażenia, których nie idzie uniknąć. A to "ciernie" a to jakaś eksplozja zwłok, a to czar AOE VI kręgu on death, no #!$%@? to jest jakiś dramat. Nie mówiąc o
@Antorus dzięki za jnfo o wytrzymałości,.nie czytałem instrukcji tego moda, mniej więcej ogarnąłem to co mówisz z obserwacji z gry

Siłę daję zawsze na wsparcie. Ale reszta w magię. Trochę zręki na kradzieże. Taki balans. Generalnie odkąd mam system znów, to tak gram w każdego moda i Gothica.

Jedynie mnie dziwiło czy to taki poziom trudności moda czy coś mi się #!$%@?ło, bo najemników do zadania Jarvisa nawalałem runą i odbijałem mieczem.
@FotDK: no jak na samym początku gry preczytasz ten zwój taki śmieszny i cię zamieni w szkieleta to ci się aktywuje ta podklasa "spaczony" która wiąże się z kilkoma cechami:

-w dzień mozesz mieć tylko 2/3 paska życia. w nocy pełne.
-dostajesz dość duży boost do mocy magicznej i ogólnego obycia z magią
-możesz się od razu nauczyć jakiejś wybranej "szkoły magii" z grymuaru
-niestety tracisz HP na level zamiast zyskiwać.