Wpis z mikrobloga

jak droga jest dziurawa i jest na niej syf, to też mogę jechać autem po ścieżce


@justkilling:
A myślisz że kierowcy nie jeżdżą po DDR jak nie mogą drogą? Jeżdżą, jeszcze jak! Jeżdżą po trawnikach, chodnikach, drogach dla rowerów a nawet próbują po torach - z różnym skutkiem.

Pamiętaj, że w miastach cała infrastruktura jest finansowana tylko i wyłącznie z podatków wszystkich mieszkańców. Nie z żadnych drogowych, akcyz, paliw etc. tylko
dybligliniaczek - >jak droga jest dziurawa i jest na niej syf, to też mogę jechać aut...
ale wywołałeś wybitny bUl dupy


@mejndadi:
Raczej po plusach ile dostaje jego komentarz można wywnioskować ile ludzi ma bul dupy o rowery. Ma więcej niż śmieszny obrazek więc domyślam się że więcej ludzi ma bul dupy na rowerzystów niż rowerzyści na ten żart. Obrazek to żart ale jak widać ztriggerował nieźle - nie spodziewałem się tego. Wrzuciłem go dla heheszków.
#!$%@? lateksowych pedalarzy, co pokaza ci srodkowy palec jak zwrocisz im uwage, a jak jeszcze zwolnisz przy nich to sa tak zesrani, ze nagle wjezdzaja na sciezke jak robaki i #!$%@?, cudowne uczucie


@john_transvolta: No chyba że trafisz na takiego pedalarza z pałką, to wtedy już nie, to wtedy ty zwalniasz xD

Skąd w was tyle agresji. Po kiego szeryfujecie. Jedź w swoją stronę, olej pedalarza, zajmij się swoim życiem.
Od
dybligliniaczek - > #!$%@? lateksowych pedalarzy, co pokaza ci srodkowy palec jak zwr...
w tym kraju niestety pedalarzy jest więcej niż rowerzystów i tyle ¯(ツ)


@mejndadi: Nie zgodzę się. Debili jest wszędzie tyle samo, nie ważne czy jadą samochodem czy rowerem czy hulajnogą.
A na obrazku jest narysowany zwykły rowerzysta, w zwykłych ciuchach, na zwykłym rowerze. Obrazek pochodzi z kraju w którym nie ma obowiązku jazdy po DDR i "pedalarze" w obcisłych gatkach nie jeżdżą po infrastrukturze która ma zapewnić bezpieczeństwo dzieciom,
@dybligliniaczek ziomek, whatever you say. nie chcę mi się pisać za i przeciw bo jakoś strasznie usilnie chcesz mi wmówić że twój obrazek zebrał mniej plusików niż śmieszko komentarz xD rowerzyści to normalne mirasy i mirabelki które pomykają sobie dziarsko na bicyklu, pedalarze to stan umysłu - nie ważne czy odziani w lateks czy z gołą klatą na skladaku. wyluzuj, to tylko Internet.
@othe2137 no I co z tego że rowery się zmieniły, a z tym upodobania ludzi? Powinniśmy może poruszać się samochodami z lat 80 bo wtedy ludzie jeździli gownami to i dziś powinni, a sportowe samochody - kto to widział, maluch wystarczy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
teraz to masz cala ideologie, metafizyczne przezycie jazdy rowerem, strefa komfortu 20m od cyklisty, opony 1cm i inne bzdety


@othe2137:
To jest jakiś ułamek, mimo wszystko większość ludzi dojeżdżających gdzieś po mieście na rowerach ma po prostu zwykłego treka albo MTB z decathlonu, ostatnio coraz częściej pojawiają się elektryki (które są spoko o ile przestrzegają wymogów homolgacji UE, co niestety nie zawsze ma miejsce). Z kolei szosowcy w gaciach raczej kręcą
@Buko_von_Krossig: jak ma być dobrze jak to jest typowy komentarz kierowcy. Tak szczerze to kierowcom powinno zależeć żeby było jak najwięcej rowerzystów. Zmniejszy się wtedy ruch na ulicach i korki.

Niestety, śmierdziele są po prostu głupi.

Im się kolejny pas ruchu po prostu należy.

Szkoda, bo może być jak w Holandii, gdzie jest harmonia pomiędzy samochodami i rowerami, a będzie jak jest w Polsce, gdzie trzeba toczyć wojnę z każdym kto
@justkilling: @pieknylowca @john_transvolta ale co się tak unosicie. Wszyscy wiemy jak infrastruktura w Polsce wygląda, i jaka jest nienawiść w trójkącie rowerzysta - kierowca - pieszy.

I ja, jeżdżąc czy to rowerem, czy autem, bardziej obawiam się tych niedzielnych rowerzystów, niż tego, co ma szosę za 20k.

a jak jeszcze zwolnisz przy nich to sa tak zesrani, ze nagle wjezdzaja na sciezke jak robaki i #!$%@?, cudowne uczucie


@john_transvolta: widzę