Wpis z mikrobloga

W Egipcie przybyło w 30 lat 33 mln ludzi. To jakby w Polsce od 1993 roku przybyło 19 mln! Jakie my mamy z nimi szanse

Pewnie żadnych, cały czas to powtarzam to jest atak na białą rasę, u nas pieski i kotki ewentualnie+1, a u nich+4 i wyżej. Jak my mamy z nimi konkurować, jak u nas do tego wszystkiego dochodzi jeszcze propaganda lgbtrtvagd

Kto ma z nimi konkurować? Średnia wieku to 40plus, przyjdą jak po swoje i co 60latki będą się z nimi napierdzielać?

Za dwa, trzy pokolenia biali będą pokazywani w zoo, a julki i oskarki to się mocno zdziwią

#swiat #ludzie #polityka #dzieci #4konserwy #neuropa #egipt #polska
juzwos - W Egipcie przybyło w 30 lat 33 mln ludzi. To jakby w Polsce od 1993 roku prz...

źródło: temp_file489520820648195083

Pobierz
  • 25
@juzwos: A ile ty masz dzieci?
Dzieci ma biedota. I wraz z bogaceniem się społeczeństw dzietność spada.
Egipt w 1960 miał dzietność na poziomie 7 dzieci na kobietę. Przez ostatnie 30 lat rzeczywiście utrzymywał się powyżej 3 dzieci, w odróżnieniu od innych państw Arabskich, którym spadło poniżej trójki. Wydaje się jednak, że im też spada.

I co rozumiesz przez konkurowanie? Lepsze pytanie jest jak niewykształcona biedota ma z nami konkurować.

A
@juzwos i w jaki sposób mam z nimi konkurować? Jakiś czas temu na fejsie wyświetliło mi się ogłoszenie z mieszkaniem na sprzedaż: 40 metrów za niecałe 240 tys i to w Jaśle na podkarpaciu XD W miastach wojewódzkich za taki metraż to już około 500 tys i to na obrzeżach. Zrobię sobie piątkę dzieci, żeby Afryka mnie nie podbiła i gdzie będę z nimi mieszkał i za co je utrzymam?
@Dragonan: dzieci i zonę posiadam

Lepsze pytanie jest jak niewykształcona biedota ma z nami konkurować.


to jest iluzja wykształcenia
myślisz że studia tzw społeczne, humanistyczne i gender dają aż taką przewagę?

no i generalnie obecne pokolenie to generalnie chce być influencerami i celebrytami, a nie inżynierami, co podawano jako przykład upadku starego kontynentu
@juzwos:

julki i oskarki

... mają to gdzieś bo chcą jedynie przeżyć życie pełne "wspaniałych chwil" i ani myślą się poświęcać dla społeczeństwa/narodu.
Jedną z przyczyn zapaści demograficznej jest filozofia egzystencjalizmu.
@gaclaw12: jeśli chodzi o konkurencję to miałem na myśli system wartości, wiarę, organizację społeczeństwa - wszystko co można by nazwać kulturą
zresztą teraz to widać
kto do kogo musi się dostosowywać
W Egipcie przybyło w 30 lat 33 mln ludzi. To jakby w Polsce od 1993 roku przybyło 19 mln! Jakie my mamy z nimi szanse


@juzwos: Co ty się Egiptem martwisz? Indie to 1,5mld luda i wydajemy tam wizy na potęgę, nawet na łajbe nie muszą wsiadać xD

to jest iluzja wykształcenia

myślisz że studia tzw społeczne, humanistyczne i gender dają aż taką przewagę?


@juzwos: Wykształcenie to nie tylko studia,