Wpis z mikrobloga

  • 13
@KosmicznyPaczek To jest właśnie ta pora roku, kiedy po jednej stronie przejścia dla pieszych, stoją ludzie w kurtkach lub płaszczach, a po drugiej stronie ulicy, ludzie ubrani na krótko i wszyscy patrzą na siebie jak na idiotów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: Mieszkał koło mnie lata taki Janek co sporo % w życiu przyjął i zima, lato, jesień, wiosna zawsze w tym samym płaszczu pamiętającym jego prime chodził. Czy 30 stopni na + czy 10 stopni na - on to samo. Są ludzie co potrafią zimę przechodzić w Superstarach. Sam pamiętam zimę sprzed lat, tak do -4, czy do -5 było, a ja w Nike Overplayach latałem do koszykówki, bo mi ciepło
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: Sporo ludzi to debile, bo ubierają się pod kalendarz, a później albo się przegrzewają albo marzną. Na południu, jak zawieje halny w listopadzie, to spokojnie temp. może przekroczyć 20°C i aż tak tego wiatru nie czuć, bo jest ciepły i suchy. Ja wtedy idę w krótkich ciuchach np. do sklepu, a dziadki łażą w zimowych kurtkach i czapkach / moherach. To już skrajny debilizm, no ale takiemu nie
  • Odpowiedz