Wpis z mikrobloga

#remont #ortopedia #zdrowie #mieszkanie

Pracuje w it i w ogóle nie mam styczności z praca fizyczna. Codziennie robie 1.5-2h spacery wiec mam styczność z ruchem.

Obecnie po dwóch tygodniach remontu bolą mnie stopy każdego ranka oraz dłonie przez cały dzień. To normalne po 30tce? Meczy mnie to już bo czuje jakby mnie łamało przy grypie a jestem zdrowy tylko zmęczony malowaniem, szpachlowaniem i noszeniem rzeczy.
  • 8
@illmatic jest tez opcja ze złapałeś jakiegoś wirusa. U nas w okolicy sporo osob w tym ja od kilku dni ma problem z mięśniami. Boli mnie prawie każdy, również dłonie a najgorzej to nogi i stopy. A tak poza tym to dobrze się czuje.

Druga opcja ze nie jesteś przyzwyczajony do takiego ruchu w takiej dawcę i ciało daje aci znać( ͡° ͜ʖ ͡°)
@illmatic jeśli z dnia na dzień z 8h pilotowa ia biurka, przeskakujesz na >12h pracy fizycznej to nie dziwota że coś boli. W drugą stronę też jest problem. Ja z dnia na dzień zamieniłem pracę na budowie na biuro i też orze chwilę miałem problem z bolącymi nogami.
P.S. zwróć uwagę jakie masz buty. Jeśli dużo robisz na drabinie to wartalo by coś z twardszą podeszwa, ale takie są cięższe, więc jeśli