Wpis z mikrobloga

WKP investments powinno zbierać składki 500 zł miesięcznie za dostęp do tagu #nieruchomosci i teraz byście mieli budżet na pozyskanie najlepszego analityka w branży (w sensie najbardziej rozpoznawalnego naganiacza, bo obok analiz to to nie stało)

wykorzystanie go przeciwko złym deweloperom to by była karta-pułapka, prawdziwy GEMCZEJDŻER, tylko to sobie wyobraźcie: wychodzi Turas i ogłasza koniec inwestowania w nieruchomości, prezentuje wykresy ze spadkami cen z USA i całego świata, omawia problemy funduszy inwestycyjnych, pokazuje niewynajęte kurniki Midla z OLX, pochyla się nad kończącą się wojną, źle rokująca demografią, niepewnym napływem imigrantów, a na sam koniec ujawnia sekstejp Waldka, tak bym to widział mniej więcej
Pobierz affairz - WKP investments powinno zbierać składki 500 zł miesięcznie za dostęp do tag...
źródło: turek-open-to-work
  • 19
@notBart: ale mi chodzi o to, że on od zawsze mówi, że będą spadki, a sam jeszcze nie kupił. Dlaczego sam siebie nie słucha? I ja mówię że metr za 1k a nie 1k raty miesięcznie. Bo przecież wg naszego eksperta kredyt to ZŁO.
@affairz: @Kolczaneiro ja mogę i położyć kasę i założyć to tylko trzeba zdecydowanych osób...pełnoletnich.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fundacja wydaje się najlepsza na początek. "WKP Investments" - Fundacja dla obniżenia cen nieruchomości ( ͡ ͜ʖ ͡)