Wpis z mikrobloga

czesc, planuje zakup rtx 4070 i aktualnie najtanszy model kosztuje 2800 zl zotac twin edge oc, jakbym chcial doplacic do jakiegokolwiek innego modelu to musze dolozyc 200 zl i teraz pytanie czy jest sens dokladac te 200zl i czy ten model jest akceptowalny jesli chodzi o temperatury i glosnosc? ewentualnie czy undervolting cos tutaj pomoze? Dzieki
#komputery #pcmasterrace #nvidia
Malsiex - czesc, planuje zakup rtx 4070 i aktualnie najtanszy model kosztuje 2800 zl ...

źródło: 4070

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Ademu: wlasnie po uwzglednieniu rabatu roznica to 200zl, a czy problem z wiatrakami jest az tak duzy? komputer lezy pod biurkiem wiec kolo ucha mi nie bedzie stac
  • Odpowiedz
@Malsiex Ciężko to stwierdzić bo z tego co czytałem na którymś forum to tu jest nietypowo bo te wiatraki mogą działać niesynchronicznie (!?) i wydają dziwny dźwięk. Przy czym jak z każdym produktem - może to być kwestia serii produktu albo pojedynczych egzemplarzy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Malsiex yhym, potwierdzam, że na niektórych zotacach wentyle są wqrwiające.

No ale nie wiem czy w tym modelu. W dwuwentylowych nie spotkałem się z takimi wariactwami.

Tylko zotac daje 5 lat gwarki, więc z samego tylko tego powodu warto.
Inna sprawa, że Nvidia obniżyła ceny 4060ti i 70 o $50, ale do nas te obniżki mogą wcale nie dotrzeć...
  • Odpowiedz