Wpis z mikrobloga

Ej, czy pis0wcy i kryptopis0wcy robili też akcję dziękowania milicji za ochronę obywateli i szacunku do munduru Rzeczpospolitej w kontrze do Drogówki Smarzowskiego? Czy reżyser był nazywany antypolakiem szczujacym na polski naród?

Czy może wtedy pis nie miał po prostu takich możliwości prania prawackich łbów jak teraz? xD

#film #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa
Pobierz mentari - Ej, czy pis0wcy i kryptopis0wcy robili też akcję dziękowania milicji za och...
źródło: temp_file3385979726035255400
  • 30
@mentari: Nikt policji nie lubi

A film holland wpisuje się w białoruska propagandę (i został przez nią podłapany), bez pokazywania drugiej strony, gdzie żołnierze sa prowokowani przez uchodźców ale przede wszystkim bioloruskie służby i nie pokazuje tej strony, za to pokazuje tłuczenie termosu żeby głupi ciapak się pokaleczył

Wiaodmo ze pewnie Patusy sa w służbach naszych, a PiS odwala walki z murem i zamyka bezpodstawnie graniczne miejscowości, ale jak mówię:

1.
@mentari: To był skrót myślowy, tak chodziło mi o straż graniczna, w takim razie ty jesteś wytrenowany ze żołnierze i SG to sami socjopaci?

Nigdzie nie odbierałem nikomu miana Polaków, pokazywanie jednak naszych służb jako socjopatów krwiożerczych niczemu nie służy w dobie tych wydarzeń ale rozumiem ze do reszty się nie odniesiesz bo jak kończą się argumenty to jest wyzywanie od wytrenowanych pisowcow

Dychotomia, dehumanizacja innych i chochoły

Edit: jeszcze po
@mentari: Heh to tez ciekawe, bo nigdzie nie spotkałeś straży granicznej to nie możesz udowodnić ze są spoko xd myślałem ze jest jakiejś domniemanie niewinności, to ty powinieneś udowodnić ze są #!$%@?, a nie inni ze są dobrzy
@Szalom po pierwsze, to nie ja pierwszy przytoczyłem hipotezy, które służby są spoko, a które są be. Pokazuję jedynie pewne zależności. No i hipokryzje niektórych.

Po drugie, dlaczego masz problem, że obnażam braki w logice krytykujących film? Po trzecie, oglądałeś go? Ja nie i nie mam zamiaru mówić o czymś więcej niż zwiastun. Ty z kolei widzę masz wyrobione zdanie. Ciekawe na jakiej podstawie?
@mentari: Ja nie snuje hipotez - jeśli służby miały takie akcje, to powinno się je udowodnić, a nie służby powinny udowodnić ze są niewinne. Tyle i aż tyle

Widziałem tyle ile pewnie ty, nie snuje domysłów, napisałem ze akcje jak z tym termosem przedstawiają służby jako socjopatów, i ze film wpisuje się w narracje białoruska i Białoruś podłapała ten film co jest prawda. Czy potrzebuje czegoś więcej do tego mojego poglądu?
2. Tendencyjnie pokazuje zero jedynkowo sytuacje ze po jednej stronie sa biedni uchodźcy a Polacy to psychopaci ktoryz nie chcą im pomoc bo nie


@Szalom: No chyba ty tendencyjnie spłycasz ten problem, bo raz, że na początku straż graniczna, pomagała tym ludziom, a przestali dopiero jak dostali przekaz góry i im tego zabroniono. Dwa Polacy to nie psychopaci, bo wielu ludzi po prostu pomaga, chyba nawet cały film jest o tym.
@SzejdiSlimSzejdi: Gdyby holland zrobiła cały film o #!$%@? pisowcow, leśnych dziadków w służbach, przełożonych to spoko i bym się z nią zgadzil

Ciekawy punkt widzenia przestawiasz ale po co w takim razie sceny zezwierzęcenia szeregowych żołnierzy?

Czy sam spłycam ten problem? Nie wiem. Nie będę mówił holland jak ma robić filmy (bo zrobiłby sie z tego np drugi Wołyń gdzie smarzowski kalkami przestawia tylko dobrych Polaków złych Polaków, dobrych Ukraińców złych
@stefan_pmp: były artykuły o tym że straż graniczna pomagała znaleźć pracę przez agencję pracy i ... ani jedna osoba nie podjęła pracy.

"Straż Graniczna kontroluje agencję pracy, 1647 oświadczeń - 0 podjętej pracy
40-letni Gruzin zarejestrował 1647 oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy (to „przepustka” do wizy) w urzędzie pracy. Żaden nie podejmuje pracy."
@Szalom: Śmieszne jest to, że ludzie mieli negatywne zdanie na temat tego filmu, zanim ktokolwiek go w ogóle obejrzał. Ty go widziałeś?

Cały hejt na film wyszedł od władzy i jest utrzymywany przez cały aparat państwa od mediów, poprzez najwyższych urzędników państwowych w tym prezydenta. Nie widzisz tego? To jest skandalem, a nie film niezależnej reżyserki - niezależnie czy ją lubisz czy nie.

Ludzie chyba zapomnieli czym jest wolność słowa i
@mentari: Co to za tandetne porównanie?

Smarzowski kręcąc drogówkę nie stwarzał pozorów, że odkrywa przed społeczeństwem jakąś prawdę objawioną ukrywaną przez rząd. To był zwykły film sensacyjny.

Zielona Granica to z kolei film polityczny, będący narzędziem w kampanii wyborczej.