Wpis z mikrobloga

"Kilka/kilkanaście minut (szacuje ze ok 15-30km) przed miejscem wypadku wyprzedzało mnie BMW. Zapamiętałem, że był koloru ciemnego i rejestracja zaczynała się na EL. Jadąc A1 w kierunku Katowic (jeszcze na odcinku z dwoma pasami) zacząłem manewr wyprzedzania samochodu przede mną (ja miałem szacunkowa prędkość 130, wyprzedzany samochód może z 110). Będąc na lewym pasie i 1/3 długości wyprzedzanego auta zobaczyłem w lusterku jak z dużą prędkością zbliża się do mnie samochód mrugając światłami. Przyspieszyłem i zmieniałem pas na prawy przy prędkości Ok 145-150km/h. BMW o rejestracji zaczynającej się na EL wyprzedziło Nas bardzo szybko, wydaje mi się, że oddalał się z prędkością jakieś 20-25m/s. Po prostu jeździec bez głowy. Gdy przejeżdżaliśmy koło miejsca wypadku skojarzyłem fakty, gdy zobaczyłem rozbite ciemne BMW o początku rejestracji EL."
#elzera #polskiedrogi #bandycidrogowi #bmw #kierowcy #motoryzacja
Pobierz dashcambandit - "Kilka/kilkanaście minut (szacuje ze ok 15-30km) przed  miejscem wypa...
źródło: deat
  • 67
@francoisinho to musisz jeszcze trochę popracować nad tą wiedzą misiek bo nie ma nic nadzwyczajnego w orzekaniu winy wobec kogoś, kto nie wymusił pierwszeństwa, ale jego prędkość przyczyniła się do wypadku. Dasz radę, masz całe życie przed sobą, kiedyś ogarniesz.

Tymczasem tarzaj się dalej w swoim szambie bo jak widać bardzo to lubisz. Ale cieszy widok jak wszyscy po tobie jadą jak po burej suce. XD

Większego patusa na tym portalu nie
@Krupier:

nie ma nic nadzwyczajnego w orzekaniu winy wobec kogoś, kto nie wymusił pierwszeństwa

I sąd orzekł, że taka osoba jest "trochę winna"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszak wina nie jest ponoć zerojedynkowa xD Bo tak mówiła twoja ciotka na imieninach twojej pato-rodziny, więc na pewno tak jest xD

Gość w Krakowie przechodził poprawnie. Grillowany typ z KIA też jechał poprawnie. Bo tak twierdzi pato-kredyciarz z portalu
@francoisinho sąd orzekł, że jest winna osoba nadmiernie przekraczająca prędkość, a nie wymuszająca pierwszeństwo na #!$%@?. Taki "ekspert" i nie zna tego typu przypadków? Kurczę, wstyd trochę więc następnym razem przed pisaniem komci serio uzupełnij wiedzę bo po raz kolejny na głupka wychodzisz. :D



@Krupier: podaj sygnaturę tej sprawy, jesteś tak ograniczony intelektualnie, że pewnie przeczytałeś jedynie news na pudelku, bo nieznajomość przepisów udowodniłeś wystarczająco zarówno w sprawie z Krakowa, jak również co do kwestii winy w prawie karnym, jak i nieprawidłowości w jeździe kierowcy KIA xD

Ale pewnie jesteś przyzwyczajony w życiu codziennym, że na ciebie plują, więc to, że jadę po tobie jak po ostatnim debilu już nie robi totalnie wrażenia xD

To
@francoisinho może gdybyś wykazywał się chociaż odrobiną kultury w rozmowie to bym to zrobił, ale że reprezentujesz poziom taki jak widać to przykro mi, działaj sam.

Zresztą, tak wybitny ekspert znajdzie takie informacje szybko i bez niczyjej pomocy, prawda?

Dla ułatwienia powiem ci, że jedna ze spraw nawet całkiem świeża jest.

Szukaj.
@Krupier: co za niespodzianka, po raz kolejny nie potrafiłeś użyć ŻADNEGO argumentu xD powołujesz się na sprawę, ale nie potrafisz o niej nic powiedzieć xD jesteś sztandarowym przykładem debila xD

W rozmowie z osobnikami o wyraźnie zaniżonym ilorazie inteligencji, których to osobników reprezentujesz, żadna kultura nie jest potrzebna.