Wpis z mikrobloga

"Kilka/kilkanaście minut (szacuje ze ok 15-30km) przed miejscem wypadku wyprzedzało mnie BMW. Zapamiętałem, że był koloru ciemnego i rejestracja zaczynała się na EL. Jadąc A1 w kierunku Katowic (jeszcze na odcinku z dwoma pasami) zacząłem manewr wyprzedzania samochodu przede mną (ja miałem szacunkowa prędkość 130, wyprzedzany samochód może z 110). Będąc na lewym pasie i 1/3 długości wyprzedzanego auta zobaczyłem w lusterku jak z dużą prędkością zbliża się do mnie samochód mrugając światłami. Przyspieszyłem i zmieniałem pas na prawy przy prędkości Ok 145-150km/h. BMW o rejestracji zaczynającej się na EL wyprzedziło Nas bardzo szybko, wydaje mi się, że oddalał się z prędkością jakieś 20-25m/s. Po prostu jeździec bez głowy. Gdy przejeżdżaliśmy koło miejsca wypadku skojarzyłem fakty, gdy zobaczyłem rozbite ciemne BMW o początku rejestracji EL."
#elzera #polskiedrogi #bandycidrogowi #bmw #kierowcy #motoryzacja
dashcambandit - "Kilka/kilkanaście minut (szacuje ze ok 15-30km) przed  miejscem wypa...

źródło: deat

Pobierz
  • 67
@losowyNickk: no właśnie to jest przerażające, jedziesz sobie bezpiecznie w miarę bezpiecznym nowym autkiem na tempomacie z wycieczki a ktoś lecący 250km/h zaraz zrobi z ciebie miazgę.

To nie chodzi o to że ktoś się rozpędził do 250km/h- on nie zahamował mimo że Proceed ma zajebiście dobre światła LED z tyłu na całej długości klapy
@Serrrek: co to w ogóle za argument?

To ja napiszę tak - jeśli oferma w KIA jechała lewym pasem na pustej autostradzie to bardzo świadomie naraziła innych na śmierć i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla niego

Jakie ma znaczenie to, że było ciemno? Jak ktoś ma kurzą ślepotę to niech nie jeździ po zmroku