Wpis z mikrobloga

Wg sondaży po #wybory może nastąpić jedna dwóch dobrych rzeczy:
1) opozycja utworzy rząd mając około 240 głosów
albo
2) PiS z #konfederacja utworzą rząd i aktualni zwolennicy konfy będą mieć taki ból dupy, że ja #!$%@?ę, bo przecież obiecywali im, że nie wejdą z PiSem. Parę miesięcy później nie będzie już konfederacji, bo część z nich sprzeda się jak Kukiz. Cały entuzjazm zniknie, 5-10% wykopowej społeczności skończy z polityką i wrócą do nauki przyrody.

#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
  • 121
  • Odpowiedz
via Android
  • 18
@Chris_Karczynski no nie. Bo ja wiem, że to nastąpi. Każdy to wie. Więc zero zaskoczenia. To ten sam problem, co aktualna władza. Po prostu PiS wygra wybory i to będzie bólem już.

Jedynie wyborcy konfy łudzą się, że tak nie będzie
  • Odpowiedz
przez 4 lata się nie sprzedali, a teraz to zrobią?


@Trelik: To klient przychodzi do prostytutki, a nie prostytutka do klienta. pisowcy na razie nie musieli handlować z konfiarzami stanowiskami, ale w razie konieczności wezmą ich do rządu
  • Odpowiedz
@vartan Może to wyglądać inaczej. Konfa może być - w swoim wyobrażeniu - nadal w opozycji, ale będzie popierała PiS w kluczowych głosowaniach e zamian za swoje głosowania itp. Będą myśleli, że w* Freda, ale Fred w* ich bo wystarczy mu trochę czasu, żeby odpowiednią liczbę posłów przekupić lub zaszantażować. Przypominam los Kukiz15, a w Konfie ludzie są niejednokrotnie z podobnej łapanki.
  • Odpowiedz
aktualni zwolennicy konfy będą mieć taki ból dupy, że ja #!$%@?ę,


@vartan: bzdura, będą mówić że przecież było wiadome od początku, pis jest lepszy niż lewaki i dzięki temu pan kaczyński spełni ich postulaty. Jak kupis.
  • Odpowiedz
przez 4 lata się nie sprzedali, a teraz to zrobią?


@Trelik: tak jak kukiz'15. Oni też istnieli jako partia dopóki nie okazało się że są im potrzebni do przepychania głosowań.
  • Odpowiedz
aktualni zwolennicy konfy będą mieć taki ból dupy


@vartan: nie będą, wytłumaczą to sobie jakoś, że bez koalicji to oni nic by nie mogli, a w koalicji ważne postulaty konfy będzie można jednak przepchnąć rękami tych debili z PiSu, blablabla
  • Odpowiedz
: konfa będzie grała antypis gdy ich głoś nie będzie miał znaczenia ale gdy będą potrzebni to zagłosują tak jak pan pis powie


@SpaceMonkey: To chyba tak samo jak KO i ich gadanie że są przeciwko rozdawnictwu sami głosują tym czasem za 800+, 13 ,14 emerytura, proponują dopłaty do czynszu 600 zl, jakieś babciowe i nie wiadomo co jeszcze XD
  • Odpowiedz