Wpis z mikrobloga

Beka z ludzi co kupują preordery, 3 lata temu Badoski i ekipa nasrali na wszystkich fanów, wypuszczając niedorobione gówno którego nigdy nie naprawili mimo obietnic, szajs z krótka fabułą, cenzurowali recenzje redakcji które dostały grę przed premierą a dzisiaj ludzie od tej samej firmy kupują preorder dodatku xD I jeszcze po premierze Cyberpunka Badoski i ekipa wielkie zdziwenie o co chodzi i kłamanie przed kamerą, że problem dotyczy tylko konsol i robienie z graczy debili xD

Wy jesteście jacyś nierozwinięci czy co? Nie możecie się powstrzymać żeby kupić 2-3 dni po premierze jak już będą rzetelne recenzje i gameplaye w internecie? Jak jakieś rozwydrzone dzieciaki które muszą mieć już teraz zabawkę i będą darły pindę na cały sklep jak mama nie kupi zabawki xD Ludzie to tylko gra, nie ma znaczenia czy zagracie 26 września czy 28 września. Nawet w dniu premiery sobie kupcie, bo pierwsze opinie pojawiają się już po 5-6 godzinach od premiery i nawet to będzie lepsze niż kupowanie nie wiadomo czego.

Kupujecie coś nie wiadomo jakiej jakości, od producenta który jest oszustem i kłamcą, niszczycie cały rynek gier wideo i zachęcacie twórców do kontynuowania praktyk antykonsumenckich.
Twórcy mają was w dupie, mają w dupie czy produkt który dostarczą będzie dobry, bo nie ponoszą odpowiedzialności, wiedząc, że psychofani za 3 lata zapomną i znowu kupią preordery.

Uj z pieniędzmi które stracicie w razie gdyby okazało się, ze dodatek będzie do dupy. Nic mnie wasze pieniądze nie interesują, ale wy przez swoje zachowanie jesteście szkodliwi dla siebie i społeczeństwa.

#cyberpunk2077

KonwersatorZabytkow - Beka z ludzi co kupują preordery, 3 lata temu Badoski i ekipa n...

źródło: obraz_2023-09-20_041651232

Pobierz
  • 84
  • 111
@KonwersatorZabytkow Co do preorderów to fakt, nie rozumiem po co miałbym kupować coś na co i tak trzeba czekać a przecież tego nie zabraknie.
Co do recenzji to jakbym się sugerował recenzjami i ustawionymi opiniami w internetach to bym nigdy nie zagrał w swoje ulubione gry. Dla mnie liczy się tylko moja ocena. Nawiązując do Cyberpunk 2077 gra sprawiła mi wiele radości i kupię dodatek jak wyjdzie. Gram na PC i miałem
@KonwersatorZabytkow dalej nie rozumiem, o co ten ból dupy o cyberpunk. Kupiłem preorder i od dnia premiery gralem na xboxie one. Przeszedłem grę, świetnie się bawiłem. Liczba bugów czy problemów technicznych wcale mi nie przeszkadzała. Potem jeszcze kupiłem wersję na ps5. Kolega też grał na xboxie one i przeszedł grę, był zadowolony. Jak dla mnie redzi dowieźli sensowny tytuł i nie widzę podstaw, żeby im nie ufać co do dodatku.
Co do preorderów to fakt, nie rozumiem po co miałbym kupować coś na co i tak trzeba czekać a przecież tego nie zabraknie.


@kidi1: @KonwersatorZabytkow: Preorder często daje możliwość preloadu plików gry jeśli ma się wolny internet. Do tego na steamie można zwrócić grę z preorderu przez 2 tygodnie po jej premierze jeśli się nie przegrało 2 godzin.
dorośli ludzie całkiem poważnie dyskutujący o jakości gier video i to czy wydatek rzędu 250 zeta (czy tam mniej, nie wiem w sumie) to duży czy mały

nie ma się co dziwić że przyrost naturalny jest jaki jest
@zobq rynek zepsuty bo ileś tam setek/tysięcy osób kupiło grę czy dlc w preoederze? Bo ludzie różnie oceniają? Bo nie wiem korupcja i inny szajs? Mentalność dziecka masz ty i inni wam podobni. Większość nie daje #!$%@? o jakiś rynek, kupuje konsole/kompa a potem grę bo chce miło spędzić czas i nie zastanawia się nad wydatkiem 100 czy 200 zł. TO TYLKO GRA, nic więcej. Głupia komputerowa gra.

Czaje, jesteś jakiś purystą,