Wpis z mikrobloga

#famemma GOATS - Grupa Osób Aktywnie Tuszujaca Seksprzestepców.

Mamy w końcu odpowiedź na organizację typu ecpu oczerniajaca ludzi za bardzo kochających nieletnie osoby.
Specjalna jednostka zwyroli, która w willi pod warszawa pozwala oddawać się uciechom każdemu bedącemu w potrzebie jutuberowi bez żadnych ograniczeń. Co tydzień nowe castingi.
ziko100 - #famemma GOATS  - Grupa Osób Aktywnie Tuszujaca Seksprzestepców. 

Mamy w k...

źródło: projekt-goats-od-boxdela-wardega-gola-1024xauto

Pobierz
  • 17
w stosunku do zmarnowania tylu lat na naukę


@ziko100: też mnie to boli, bo kupe czasu poswiecilem na nauke, i tez zbyt długo kurczowo sie trzymalem mysli ze musze znalezc cos w tym zawodzie (przez poczucie straty), a finalnie i tak skonczylem na calkiem innym stanowisku, do ktorego wystarczylo tylko w miare znac angielski. I moglem wogle nie studiować i nie marnowac czasu poza studiami na nauke
  • 0
@essos: ja, to mogę trochę podziękować za to rodzicom którzy cały czas mnie pchali w kierunku ciągłego kształcenia zamiast samemu trochę zaryzykować i być bardziej przedsiębiorczy. Co z tego może niby ładnie brzmi czym się człowiek zajmuje jak jest tylko trybikiem w maszynie bez większych perspektyw finansowych. Jedyne czym się pocieszam to to że mam pracę która może przekładac się na poprawę zdrowia u ludzi.
: ja, to mogę trochę podziękować za to rodzicom którzy cały czas mnie pchali w kierunku ciągłego kształcenia zamiast samemu trochę zaryzykować i być bardziej przedsiębiorczy.


@ziko100: A w moim przypadku to bardziej nie ciąglo w kierunku w ksztalcenia, a gdybym słuchał ojca to skonczyłbym w fizycznej robocie typu budwlanka, a ciagnelo mnie bardziej do czegos zwiaznego z komputerami lub graifką i budowlanka byla chyba wtedy psotrzegana jako taki niszowy zawód
@Embargos: Pewnie, że dobre, kumpel polecił mi fachowców do remontu łazienki to było przed pandemia jeszcze. Łazienka 3x2 i wycenili na 10tys robocizny, było 2 typków, #!$%@? to nie wiem w 2tyg max a zleceń już mieli naładowane do połowy następnego roku, także w efekcie końcowym zrobiłem to sam xD Kumpel ma swoją firmę właśnie w wykończeniach robi to mówi, że nie wie w co ma ręce wlozyc i buduje sobie