Wpis z mikrobloga

719 691 + 322 = 720 013

Trasa do Poznania i kolejna trzysetka. Bylo bardzo płasko i trochę monotonnie, bo krajobrazy po drodze dupy nie urywały. Z atrakcji zamki w Kole i Kórniku, a także kolegiata w Tumie. Długo odkładałem tę trasę, bo w Poznaniu wcześniej nie byłem i łudzilem się, że może kiedyś skończą remonty na starym mieście. Idąc przez ten plac budowy prowadząc rower, bo jechać się zwyczajnie nie dało, byłem zadowolony, że mam zapas czasu, bo inaczej zdążenie na pociąg, mogłoby nie być takie oczywiste.

#rowerowyrownik #szosa #300km

Skrypt | Statystyki
Pobierz Kargeth - 719 691 + 322 = 720 013

Trasa do Poznania i kolejna trzysetka. Bylo bardzo...
źródło: IMG-20230918-WA0000
  • 7
Idąc przez ten plac budowy prowadząc rower, bo jechać się zwyczajnie nie dało, byłem zadowolony, że mam zapas czasu, bo inaczej zdążenie na pociąg, mogłoby nie być takie oczywiste.


@Kargeth: to się ciesz, że trafiłeś na dworzec już po reorganizacji peronów, bo rok czy dwa lata temu jeszcze tam byś się #!$%@?ł ich nielogicznym oznaczeniem. Zawsze od przyjezdnych słyszałem dramatyczne opowieści, że ledwo zdążyli na przesiadkę, bo peron pierwszy był obok
Full asfaltowe drogi?

@Poemat Tak, dwa razy tylko zjechałem z asfaltu, raz po kwadraty pod Bolimowem i raz przy zamku w Kole, a i za Kórnikiem był fragment z betonowych płyt.

chociaż piękny Stary Rynek wynagrodził brak widoków po drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@van_der_bike Pozostało mi sobie wyobrazić jak by wyglądał niezryty i bez koparek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze od przyjezdnych słyszałem