Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałem podzielić się swoją sytuacją i usłyszeć waszą opinię. Kilka tygodni temu poznałem w aplikacji randkowej całkiem fajną dziewczynę. Razem rozmawiamy już od miesiąca i niedawno przekroczyliśmy pewien ważny krok - byliśmy razem w łóżku. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko układa się dobrze, ale muszę przyznać, że nadal nie jestem pewien w 100%, co do moich uczuć wobec niej.

I teraz tu pojawiają się schody. Przypadkiem spotkałem swoją dawną koleżankę z liceum, w której byłem zakochany. Okazało się, że jest teraz singielką. Spotkaliśmy się na piwo już dwukrotnie, zaczęliśmy ze sobą rozmawiać i widzę, że również jestem jej na rękę. Dzwoni do mnie, sugeruje spotkania, a ja... poczułem te znane wszystkim "motyle w brzuchu".

Ale oto problem: zacząłem się umawiać z tą pierwszą dziewczyną, z którą poznałem się przez aplikację randkową. Teraz jestem zakłopotany i nie wiem, co zrobić. Czy powinienem zakończyć tę nową znajomość, żeby dać szansę starej miłości, czy może postawić na uczciwość i spróbować znaleźć jakieś rozwiązanie? Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #badoo #randukujzwykopem #zwiazki #milosc #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: fajnie, ze masz takie dylematy. to swiadczy przede wszystkim o tym, ze masz powodzenie, a oprocz tego ze masz moralnosc, ktorej to pozbawione sa p0lki. rob to co kazda kobieta, spotykaj sie z obydwiema kandydatkami, czas pokaze ktora jest lepsza. tak dlugo jak nie jestes na wylacznosc oficjalnie dla zadnej - nie ma problemu zadnego.